11 квітня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування.
Розпочав засідання голова Вченої ради в.о. ректора Василь Лопушняк, який виніс пропозицію затвердити порядок денний, після чого перейшли до його реалізації.
Відповідно до порядку денного із доповіддю «Тенденції функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні» виступив завідувач кафедри геодезії та геоінформатики, професор Роман Ступень, який ознайомив присутніх зі станом ринку земель, економічним ефектом від купівлі-продажу земель в Україні та з впливом війни на цей процес. Під час обговорення увагу було акцентовано на врахуванні якісних характеристик ґрунтів за визначення вартості земельних ділянок, доцільності запровадження другого етапу ринку земель з січня 2024 року, формуванні вторинного ринку земель в Україні.

28 березня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування.
Розпочав засідання голова Вченої ради в.о. ректора Василь Лопушняк, який привітав доктора сільськогосподарських наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Івана Шувара з нагородою «Почесна відзнака Національної академії аграрних наук України» за суттєвий внесок у розвиток галузі землеробства, багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та у зв’язку з ювілеєм.
Також в.о. ректора вручив диплом доктора філософії старшому викладачу кафедри технологій у рослинництві Аллі Разановій та атестати професора кафедри гуманітарної освіти Ігорю Бегею, професора кафедри геодезії і геоінформатики Роману Ступеню, доцента кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Мар’яні Когут, доцента кафедри екології Юстині Жиліщич, доцента кафедри агроінженерії та технічного сервісу ім. проф. О.Д. Семковича Василю Рису.

22 лютого 2024 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування.
Розпочав засідання голова Вченої ради в.о. ректора Василь Лопушняк, який виніс пропозицію затвердити порядок денний, після чого перейшли до його реалізації.

9 січня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування. На порядок денний засідання винесли низку питань, пов’язаних зі стратегічними напрямами розвитку Львівського національного університету природокористування. Головувала на засіданні перший проректор Ірина Федів.
Перед початком реалізації порядку денного виступив в.о. ректора Василь Лопушняк, привітавши з ювілеєм члена Вченої ради доцента кафедри фізики, інженерної механіки та безпеки виробництва Василя Тимочка, побажав ювіляру міцного здоров’я, успіху, злагоди та мирного неба.

30 листопада 2023 року відбулось засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування, на якому були розглянуті питання міжнародної діяльності університету та стабільного проходження університетом зимового опалювального періоду.
Окрім того, на засіданні було обговорено питання виборів ректора університету, за результатами розгляду якого було ухвалено рішення звернутись до Міністерства освіти і науки з вимогою призначити вибори ректора ЛНУП, оскільки існують приклади проведення виборів керівників закладів вищої освіти, які розташовані у відносно безпечних регіонах, що не прилягають до прифронтових територій нашої країни.

1 листопада 2023 року відбулось засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування з наступним порядком денним:
1. Про якість освітнього процесу в ЛНУП на рівнях вищої освіти «Бакалавр» і «Магістр». Доповідала перший проректор Ірина Федів, в обговоренні взяли участь проректор з наукової роботи Богдан Гулько, проректор з навчально-виховної роботи Юрій Дубневич, керівник Навчально-методичного відділу забезпечення якості вищої освіти Олег Микула.
Враховуючи результати опитування науково-педагогічних працівників, студентів та першокурсників, відзначено наступне: більшість науково-педагогічних працівників високо оцінюють рівень академічної свободи, можливість вільного обрання методів навчання та викладання, а також інфраструктурного та методичного забезпечення їхньої діяльності; більшість студентів задоволені вибором спеціальності та характером навчального процесу в університеті. Проте існують деякі аспекти, які потребують уваги та покращень, зокрема: розвиток в ЛНУП школи бізнес-стартапів; збільшення кількості лекцій від провідних фахівців-практиків; проведення тренінгів з підготовки та реалізації міжнародних проєктів; інтеграція процесів діджиталізації у бібліотечну діяльність; поліпшення інтернет-покриття в корпусах університету та гуртожитках.

23 серпня 2023 року відбулось перше у новому навчальному році засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування. Розпочалось засідання з привітання ректора Володимира Снітинського з Днем Державного Прапора України, який є символом свободи і боротьби за незалежність, та урочистого внесення Прапора в актову залу університету.
Пізніше перейшли до реалізації порядку денного:
1. Про завдання з навчальної, наукової, виховної, господарської діяльності для колективу ЛНУП на 2023–2024 н.р. доповідали перший проректор Ірина Федів, проректор з наукової роботи Богдан Гулько, проректор з навчально-виховної роботи Юрій Дубневич, керівник НМВЗЯВО Олег Микула.
2. Про основні завдання відокремлених структурних підрозділів ЛНУП на 2023–2024 н. р. доповідала головний учений секретар Наталія Стойко.
3. Про удосконалення структури ЛНУП доповідала перший проректор Ірина Федів.

10 липня 2023 року відбулось засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування.
Розпочав Вчену раду ректор Володимир Снітинський, надавши слово завідувачу кафедри економіки, професору Георгію Черевку, який проінформував присутніх про візит до SGGW (Варшава, Польща) на Міжнародну конференцію «Czynniki rozwoju gospodarczego ze szczególnym uwzględnieniem obszarów wiejskich», присвячену 70-річчю відомого вченого, доктора економічних наук, професора Богдана Клепацького – професора Honoris Causa Львівського національного університету природокористування з 2001 року.
Після цього перейшли до розгляду питань порядку денного.

21 червня 2023 року відбулось підсумкове у навчальному році засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування, на якому розглядались наступні питання:
1. Про результати навчальної, наукової, виховної, фінансової та господарської діяльності у 2022–2023 н.р. та завдання на 2023–2024 н.р.
Доповідали: перший проректор, проректор з наукової роботи, проректор з навчально-виховної роботи, проректор з адміністративно-господарської роботи. В обговоренні питання взяли участь декани факультетів, головний бухгалтер університету.
Про результати навчальної роботи доповідала перший проректор Ірина Федів, яка акцентувала увагу на основних досягненнях університету, зокрема: акредитовано освітні програми першого (бакалаврського) рівня «Маркетинг», «Право», «Автоматизація та КІТ», другого (магістерського) рівня – «Інформаційні технології», «Туризм», третього (освітньо-наукового) рівня – «Екологія», «Геодезія та землеустрій»; запроваджено нові освітні програми бакалаврського рівня «Біоекономіка», «Відновлювані джерела енергії та гідроенергетика», магістерського рівня «Міжнародний маркетинг»; продовжено процес цифровізації управління університетом через автоматизацію складання розкладу занять, розподілу і списання педагогічного навантаження, погодження і затвердження документів, опитування студентів і працівників; підвищено якість підготовки і захисту курсових робіт (проєктів) та запроваджено формування електронної бази їх зберігання; запроваджено навчально-наукові семінари з написання та підготовки кваліфікаційних робіт (проєктів); запроваджено систему перевірки кваліфікаційних робіт (проєктів) на плагіат у фахових коледжах університету; введено інновації в освітньому середовищі з використанням платформ Labster, Solidworks, Siemens, Amazon web Services, AgriAnalytica; створено лабораторію підготовки навчального відеоконтенту, 4 навчальні лабораторії, 2 комп’ютерні класи, 1 кабінет інноваційної творчості, 1 навчально-методичний кабінет, оновлено низку наявних лабораторій; здійснюється робота у 10 проєктах Erasmus+ та подано 10 заявок на участь у проєктах Erasmus+ у 2023 році; проведено низку просвітницьких університетських заходів щодо академічної доброчесності, затверджено Кодекс академічної доброчесності та запроваджено практику підписання Декларації про академічну доброчесність. Разом з тим, залишаються проблемні питання, які потрібно вирішувати в наступному навчальному році, а саме: відійти від практики формування малокомплектних груп, що, у свою чергу, ставить завдання про припинення надання освітніх послуг за непопулярними освітніми програмами; зменшити рівень навантаження на викладачів через раціональний розподіл дисциплін та комплектування повноцінних академічних груп; акредитувати ряд освітніх програм; підвищити рівень застосування сучасних технологій в освітньому процесі фахових коледжів університету.

23 травня 2023 року відбулось засідання Вченої ради Львівського національного університету природокористування.
Розпочав Вчену раду ректор Володимир Снітинський. У вступному слові ректор привітав присутніх з Днем Героїв – святом українських борців за свободу та незалежність нашої держави, запропонувавши вшанувати пам’ять Героїв хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятника Степану Бандері, меморіального стенда Героям університету та меморіального знака Героям Небесної Сотні.
Перед початком реалізації питань порядку денного капелан університету отець Іван Венгрин передав ректору грамоту від Верховного архиєпископа Києво-Галицького Святослава з нагоди 75-річчя від дня народження та 25-річчя керівництва ЛНУП.
Після цього перейшли до розгляду питань порядку денного.
1. Про стан виконання кваліфікаційних та курсових робіт (проєктів) у ЛНУП доповідали декани факультетів. В обговоренні виступили перший проректор Ірина Федів, проректор з наукової роботи Богдан Гулько, проректор з навчально-виховної роботи Юрій Дубневич, керівник навчально-методичного відділу з забезпечення якості вищої освіти Олег Микула. За результатами обговорення відзначено, що виконання кваліфікаційних та курсових робіт (проєктів) в університеті здійснюється відповідно до затверджених стандартів вищої освіти та навчальних планів. Теми робіт (проєктів) актуальні; роботи (проєкти) виконуються із використанням сучасних інформаційних технологій та спеціалізованого програмного забезпечення; керівництво роботами (проєктами) здійснюють кваліфіковані фахівці університету. Однак було відзначено ряд недоліків, а саме: незначна кількість кваліфікаційних робіт (проєктів) виконується на замовлення підприємств; потребує удосконалення процес підготовки курсових робіт (проєктів) у частині варіативності, наскрізності та оригінальності.