28 червня у Львівському національному університеті природокористування відбулася урочиста академія з нагоди випуску здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» – День випускника ЛНУП – 2024. Ця особлива для університету подія недаремно співпала із відзначенням великого державного свята – Дня Конституції України.
Розпочався захід виконанням Державного Гімну України «Ще не вмерла Україна». Хвилиною мовчання, піснею «Небесна сотня» у виконанні Оксани Скоропад, відеороликом університетського Меморіалу про новітніх Героїв було вшановано пам’ять про випускників ЛНУП, які віддали життя за волю і незалежність України.
Випускників привітав в.о. ректора Львівського національного університету природокористування професор, доктор сільськогосподарських наук Василь Лопушняк. У своєму слові очільник університету нагадав випускникам про складний час та випробування, які випали на їхню долю – пандемія, російсько-українська війна. Проте, незважаючи на життєві перешкоди, студенти продовжували навчатися, досягати певних висот, торувати свій шлях до омріяної професії. «Народжені вільними у незалежній Україні, виховані в університеті, у якому навчався національний провідник Степан Бандера, ви, дорогі випускники, здобули освіту за спеціальностями, яких сьогодні особливо потребує наша країна. Тож будьте гідними своєї Альма-матер, викладачів та наставників, досягайте нових висот у мирній квітучій Україні!» – так завершив свій виступ Василь Іванович.

18 квітня 2024 року з ініціативи в.о. ректора ЛНУП Василя Лопушняка, відділу з організації виховної роботи студентів та кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки відбулась зустріч здобувачів вищої освіти ЛНУП із представниками Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України (м. Великі Мости) на тему «Безпека кордону – могутність держави».

3-4 квітня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбулися майстер-класи з писанкарства під назвою «Подаруй писанку воїну», які організував відділ з організації виховної роботи студентів. Проводив майстер-клас Роман Рижук, студент факультету агротехнологій та екології ЛНУП. Мистецтву розписування писанок Романа навчила мати Марія, яка своїм дітям прищепила любов і шану до народних традицій та звичаїв. Удосконалював свою майстерність Роман на майстер-класах львівської мисткині, головної редакторки Всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас» Ольги Михайлюк.

Вітаємо творчі колективи Львівського національного університету природокористування з перемогами у фольклорно-етнографічному фестивалі «Від Різдва до Водохреща» у категорії «Аматори»:
- гран-прі в номінації «Інструментальне виконавство» нагороджено Народну хорову капелу «Джерела Розточчя» та Народну капелу бандуристів;
- дипломом II ступеня в номінації «Інструментальне виконавство» нагороджено Народний духовий оркестр;
- дипломом II ступеня в номінації «Хорова (церковна) музика» нагороджено Народну хорову капелу «Джерела Розточчя»;
- дипломом III ступеня в номінації «Хорова (церковна) музика» нагороджено Народну хорову капелу «Джерела Розточчя» та Народний ансамбль «Троїсті музики».
Вітаємо кожен колектив окремо і всіх разом! Коли разом збираються, розвиваються, шукають, творять цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконалішим. Бажаємо творчого натхнення, креативних ідей і подальших перемог.

Народна капела бандуристів Львівського національного університету природокористування долучилася до участі в Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Надії і прагнення України 2024» від проєкту «Квітуча Україна», що відбувся 10 лютого 2024 р. за підтримки: Міністерства культури України, оргкомітету проєкту «Квітуча Україна», Київського державного коледжу туризму та готельного господарства, Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини, туристичного оператора «Алітас-тур», туристичного оператора «Даніс-тур», Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, Європейської асоціації фольклорних фестивалів.
Вітаємо наших бандуристів і бажаємо їм нових творчих здобутків!

 

У стінах нашого університету 7 лютого 2024 р. в рамках проєкту «Почуй лікаря» відбулася лекція з відпрацюванням практичних навичок за темою «Домедична допомога». Лекція була прочитана лікарем-інтерном КНП ЛОР ЛОКЛ та інструктором курсів BLS Роксоланою Шолудько.
У рамках проєкту волонтери-медики приходять в заклади освіти та розповідають про здорове харчування, основи статевого виховання, навички домедичної допомоги, підтримку психічного здоров’я. Проєкт реалізовується спільно з Департаментом освіти і науки ЛОВА, Департаментом охорони здоров’я ЛОВА, Українською медичною студентською асоціацією.
Для університетської спільноти це була перша лекція з п’яти запланованих, тому чекайте продовження!

Старший викладач кафедри фізичного виховання та довійськової підготовки, інструктор ГО «Ціль» (за сумісництвом) Ярослав Кривуля провів навчання з основ безпеки та коректного поводження зі зброєю. Було наголошено на важливості правильної поведінки з вогнепальною зброєю для безпеки оточуючих і для самого користувача.
Ось декілька засад, яких слід дотримуватися під час використання вогнепальної зброї:

Щиро вітаємо студенток нашого університету Олену Деберну і Тетяну Якимів, а також їхнього наукового керівника, доцентку Анжелу Кузу із чудовими результатами, отриманими на мовних конкурсах.
Так, студентка факультету будівництва та архітектури Олена Деберна (група Арх-31) здобула II місце (Диплом II ступеня) серед студентів закладів вищої освіти (університети та академії, негуманітарний профіль) у II (обласному) етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. А студентка факультету землевпорядкування та туризму Тетяна Якимів (група Зв-11) відзначена Дипломом I ступеня за перемогу у II (обласному) етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися до нових здобутків і передусім наполегливо працювати, популяризуючи та утверджуючи українську мову як найважливіший чинник нашої національної ідентичності та джерело натхнення для нашої Перемоги!

 

21 листопада 2023 р. у Львівському національному університеті природокористування відбулась лекція лікаря-інтерна та члена оргкомітету проєкту «Почуй лікаря» на тему «Здорове харчування» для здобувачів вищої освіти. Лекцію було прочитано лікарем-інтерном Валентином Бордуном.
Проєкт «Почуй лікаря» є дуже важливим та корисним для студентів, оскільки надає необхідну інформацію про здоров’я та допомагає зберегти його. Завдяки цьому проєкту медики можуть допомогти молоді зрозуміти, як правильно харчуватися, як стежити за своїм здоров’ям, як підтримувати психічне здоров’я та як діяти в разі потреби домедичної допомоги.
Також варто відзначити, що проєкт є частиною стратегії медико-психосоціальної послуги Львівщини, що свідчить про важливість та актуальність цієї теми в області здоров’я та допомоги населенню.

10 жовтня 2023 року пройшла конференція здобувачів вищої освіти Львівського національного університету природокористування, під час якої відбулися вибори голови студентського самоврядування університету.
Делегати від усіх факультетів головою конференції обрали Валерію Сав’юк, а секретарем – Вадима Грищука.
Під час конференції кандидати представили свої передвиборчі програми перед студентами.