7 березня 2023 року на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП пройшла виховна година, яку провів капелан університету о. Іван Венгрин. Тема виховної години була «Чи знаєте ви, що таке піст?».
Здобувачам вищої освіти розповіли про виникнення посту та його значення в житті людей.
«Піст такий давній, як саме людство. Він приписаний ще в раю. Адам дістав цю першу заповідь: «3 дерева ж пізнання добра і зла не їстимеш» (Бут. 2:17). Піст має бути протягом життя, а не лише в визначений період, це не спалювання калорій! Це – спалювання гордині, самолюбства, гріхів, заздрості, ненависті, лукавства!» – пояснив отець Іван.
Отже, значення посту полягає в утриманні від того, що викликає в людини найбільшу залежність.

Студенти факультету будівництва та архітектури Маркіян Цимбаліста (Буд-12) та Олена Деберна (Арх-21) 7 березня 2023 року взяли участь у концерті в одній з військових частин Львівщини з волонтерською командою «Музика заради життя», до якої входять народні артисти України Володимир Питель та Мар’ян Шуневич, фронтмен групи «Шосте чуття» Михайло Бучковський та багато інших. Вони підтримали та привітали жінок-військових, які захищають кордони нашої країни та оберігають спокій держави.

26 лютого Україна відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Саме цього дня в 2014 році під будівлею парламенту АР Крим у Сімферополі відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. У мітингу брали участь кримські татари, українці та представники інших національностей.
Цей день став символом об’єднання громадян України в боротьбі за територіальну цілісність своєї держави.
У Львівському національному університеті природокористування було проведено зустріч студентських лідерів із представницею кримськотатарського народу, волонтеркою, вимушено переміщеною особою з АР Крим Розілє Насибовою.
Зустріч розпочав проректор з навчально-виховної роботи Юрій Дубневич.
Розілє поділилася спогадами про окупацію півострова, про мужніх кримчан, які всіляко чинили опір окупантам, зазначила, що висвітлення тих подій було обмежене в засобах масової інформації, тому не всі громадяни знають про ці акції спротиву кримськотатарського народу.

25 жовтня 2022 року пройшла конференція здобувачів вищої освіти Львівського національного університету природокористування, під час якої відбулися вибори голови студентського самоврядування університету.
Делегати від усіх факультетів головою конференції обрали Андрія Бенедюка, а секретарем – Орисю Колодій.
За результатами роботи конференції на посаду голови Студентської самоврядної організації «Основа» було обрано студента факультету агротехнологій та екології Ігоря Музику та затверджено положення ССО «Основа» на 2022–2023 навчальний рік.

25 жовтня відбудеться звітно-виборча конференція здобувачів вищої освіти ЛНУП, на якій обиратиметься голова ССО «Основа». Конференція буде проходити в актовій залі університету.
Початок о 15:00.
Таємне голосування відбуватиметься в фоє актової зали університету та триватиме з 16:00 до 17:00 год.
Кандидати на посаду голови ССО «Основа» повинні подати документи до 24 жовтня 2022 р. в кабінет 202а або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

7-12 жовтня 2022 р. на запрошення Федерації профспілок робітників Данії 3F (United Federation of Danish Workers 3F) проходив візит української профспілкової делегації з представників профспілок агропромислового комплексу і житлово-комунального господарства України.
Участь в даному візиті взяла й Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Львівського національного університету природокористування, яку представляла перший заступник голови профкому, студентка групи Мо-21 Яна Мітленко.
Щира подяка за таку можливість та сприяння в даній поїздці ректору університету Володимиру Снітинському та голові Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Михайлу Тарнавському.

Для здобувачів вищої освіти Львівський національний університет природокористування забезпечує вивчення в університеті освітніх компонентів усіх освітніх програм, які реалізуються у ЛНУП. Для цього слід заповнити анкету за посиланням https://forms.office.com/r/qEP4GY2RWX.
Для науково-педагогічних та педагогічних працівників університет надає можливість розмістити навчальні матеріали ЗВО, діяльність яких припинена, у віртуальному навчальному середовищі університету. Контактна електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

1 лютого 2022 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права проходив VII Міжнародний фестиваль «Студентська коляда», гасло якого «Справжнє Різдво у твоєму серці». З 2019 року він носить ім’я великого сина українського народу Любомира Гузара.
Фестиваль проводиться з ініціативи Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ за підтримки департаменту молоді та спорту КМДА та Центру академічного душпастирства УГКЦ.
У VII Міжнародному фестивалі ім. Любомира Гузара «Студентська коляда – 2022» брали участь колективи з усієї України, зокрема і студенти Львівського національного аграрного університету.
Щедро ділилася своїми талантами студентська молодь, яка творить духовний пласт національної культури. Високий рівень виконання та оригінальне трактування представлених музичних творів викликали щире захоплення в глядачів.

 

22 листопада 2021 року відбулось вручення стипендії ім. Я. Зайшлого студентам Львівського національного аграрного університету за досягнення у навчально-науковій роботі.
Стипендія імені Ярослава Зайшлого заснована у 2016 році його донькою – Іреною Белл, яка є активною громадською діячкою в Канаді, свого часу була президентом Оттавського відділу Конгресу українців в Канаді, членом Ради директорів Канадського фонду українських досліджень, старшим радником Ради директорів кафедри українознавства в Університеті Оттави.
Цьогоріч за результатами навчання та наукових досліджень у 2020–2021 н.р. стипендіатами стали 12 здобувачів вищої освіти університету, зокрема:
- від факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій – Христина Івасів, Денис Шевчук, Іван Адамович;
- від факультету будівництва та архітектури – Вікторія Редько та Софія Новик;
- від факультету землевпорядкування та туризму – Ярина Зюзіна та Сергій Братунь;
- від факультету агротехнологій і екології – Ірина Бригас, Олег Кушнір, Юрій Петращук;
- від факультету управління, економіки та права – Ірина Кучіна та Роман Данилишин.
Усі стипендіати беруть активну участь у громадському житті університету, мають перемоги у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, є відмінниками навчання та володіють найкращими якостями сумлінних студентів.
Ректор університету, академік НААНУ Володимир Снітинський привітав стипендіатів, вручив іменні сертифікати і стипендії, відзначивши важливість обраного ними фаху для розвитку української економіки та науки.

Вітаємо переможців конкурсу «Кращий студент ЛНАУ»

Традиційно напередодні Міжнародного дня студента проводиться конкурс «Кращий студент ЛНАУ», започаткований ректором Львівського національного аграрного університету, академіком НААНУ Володимиром Васильовичем Снітинським.
Головна мета проведення конкурсу – виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.
Кожен факультет на своєму рівні відібрав найкращих студентів і подав їх кандидатури, серед яких на загальноуніверситетському етапі й обирались переможці у 6 категоріях.
До складу журі конкурсу входили: голова конкурсу – ректор ЛНАУ, академік НААНУ В.В. Снітинський; проректор з наукової роботи, д.е.н., професор І.Б. Яців; проректор з навчально-виховної роботи, к.е.н., доцент Ю.В. Дубневич; головний вчений секретар ЛНАУ, к.е.н. І.М. Федів; голова Первинної профспілкової організації працівників університету, к.т.н., доцент Р.А. Шмиг; завідувач кафедри фізичного виховання І.В. Вовк; голова ССО «Основа» Х.І. Пустовит; голова Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів М.П. Лизак.
Цьогорічні переможці конкурсу «Кращий студент ЛНАУ»:
- «Кращий студент – громадський діяч ЛНАУ» – Ігор Городецький, факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій;
- «Кращий студент-науковець ЛНАУ» – Роман Данилишин, факультет управління, економіки та права;
- «Кращий студент – профспілковий активіст ЛНАУ» – Сергій Федишин, факультет агротехнологій і екології;
- «Кращий студент-спортсмен ЛНАУ» – Орест Гавриляк, факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій;
- «Кращий студент-митець ЛНАУ» – Олесь Бубела, факультет будівництва та архітектури;
- «Кращий студент-лідер ЛНАУ» – Ольга Вовк, факультет землевпорядкування та туризму.
Усі переможці були нагороджені грамотами, а також отримали грошову винагороду.
Вітаємо переможців і бажаємо студентській молоді подальшого розвитку в ЛНАУ.