Проведи літо з користю

Оздоровчо-спортивний табір «Маяк»

 

 

Оздоровчо-спортивний табір «Маяк», що належить Львівському національному аграрному університету, збудований 40 років тому в курортному містечку Коблеве, яке вважають перлиною Чорноморського узбережжя.

Щороку впродовж спекотного літа реконструйований та оновлений табір гостинно приймає, оздоровлює, розважає студентів і працівників університету, а також інших відпочивальників. Це чудова можливість для вас та вашої дитини відпочити від напружених трудових буднів та шкільних занять, отримати безліч позитивних емоцій. Тут ви можете весело та цікаво відпочити, набратись свіжих сил, покращити своє здоров’я.

Влітку на курорті достатньо тепло. В червні середня температура повітря понад +23 °С, а в липні-серпні сягає +27 °С. Вода в Чорному морі швидко прогрівається і досягає +21…+27 °С. Купальний сезон триває з кінця травня до середини вересня. Свіже морське повітря дозволяє за декілька днів перебування тут відновити здоров’я, отримати заряд енергії та духовних сил, прекрасно відпочити.

У двох корпусах до послуг відпочивальників номери «Люкс», «Напівлюкс», 2- і 3-місні номери «Cтандарт». У реконструйованому в 2010 році корпусі пропонуємо номери «Люкс» та 2- і 3-місні номери покращеного типу з кондиціонерами.

Усіх забезпечують повноцінним, збалансованим трьохразовим харчуванням. Для прийому їжі в «Маяку» побудована комфортабельна їдальня на 250 місць, що дозволяє харчуватися в одну зміну.

Табір «Маяк» – це також спортивна організація. Постійно проводяться тренувальні збори і змагання з різних видів спорту: карате, футболу, баскетболу, бадмінтону, плавання, доміно, шахів, настільного тенісу.

В «Маяку» юнаки мають можливість підтримувати спортивну форму, а дівчата – зберегти красу і фігуру, не відмовляючи собі у солодощах. Ну а дітлахам тут взагалі ніколи сумувати. Вони активно беруть участь у дитячих змаганнях «Веселі старти», естафетах та різноманітних ігрових заходах. Дружній мікроклімат, створений в таборі, сприяє творчому розвитку дітей, відкриттю та вдосконаленню їх талантів і здібностей. Юні маяківці беруть участь у підготовці та проведенні цікавих загонових і загальнотабірних заходів, серед яких «Міс та Містер табору «Маяк», караоке на майдані, літературні читання, конкурси малюнків та ігрові програми, концерти та рольові ігри, пішохідний туризм, дискотеки. Кожна дитина знайде для себе цікаве творче заняття.

На території табору до послуг відпочивальників футбольне поле, волейбольні, баскетбольні, бадмінтонні майданчики, спортивно-гімнастичний комплекс, зали для дискотек, перегляду відеофільмів та проведення інших заходів, дитячі ігрові майданчики, буфет з літньою терасою. В період курортного сезону в таборі працюють: лікар, медсестра, інструктори з плавання, фізкультури та спорту, культорганізатори.

Основний пріоритет діяльності табору – оздоровлення викладачів, працівників ЛНАУ, студентської та учнівської молоді, організація сімейного відпочинку.

Якщо ви ще вагаєтесь – їхати в табір чи не їхати, то відповідь однозначна – приїжджайте!

За довідками звертатись:

ЛНАУ, 80381, м. Дубляни,

Жовківський район,

Львівська область

тел.: (032) 224-29-25

тел./факс: (032) 224-29-26

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор Гаврот Любов Павлівна

тел.: (097) 396-73-29

Адміністратор Гавриш Олена Богданівна

тел.: (096) 418-74-76

57453, с. Коблево,
Березанський район,
Миколаївська область
ОСТ  «Маяк»,
факс: (051-53) 973-27