Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають з ювілеєм ветерана нашого університету Івана Дмитровича Вахняка, якому 15 липня цього року виповнюється 100 років!
Життя Івана Дмитровича тісно пов’язане з нашим університетом. У 1951 р. він закінчив факультет механізації сільського господарства Львівського сільськогосподарського інституту.
У 1951–1957 рр. працював начальником технічного відділу Станіславського авторемонтного заводу.
В нашому закладі Іван Дмитрович працював з 1957 до 1993 року: спочатку на посаді асистента, потім – старшого викладача кафедри ремонту сільськогосподарської техніки.
У 1993–1997 рр. працював провідним інженером в МП «Катет».
Ми усі щиро вітаємо Івана Дмитровича з такою поважною життєвою датою, висловлюємо вдячність та шану за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та життєвий досвід.
Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, щастя, радості, спокою, родинного затишку та ще довгих років життя під мирним українським небом.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають керівника відділу КІТ, к.е.н., доцента кафедри інформаційних технологій Б.І. Шувара з ювілеєм!
Шановний Богдане Івановичу!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, оптимізму, щирої поваги від людей, вдячності за Вашу працю, нових вагомих досягнень у професійній діяльності, а також невичерпної енергії для подальшого розвитку.
Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена лише задоволенням і перемогами.
Бажаємо Вам нових успіхів у праці на благо України, доброго здоров’я і многая та благая літ!

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають з ювілеєм завідувача кафедри фізики, інженерної механіки та безпеки виробництва, д-р. ф.-м. наук, професора С.В. Мягкоту!

Вельмишановний Степане Васильовичу!
Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!
Ви – висококваліфікований науковець, інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями якого пишається не лише наш університет, а й вся Україна!
Ваш професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.
З нагоди ювілею щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, енергійності, стійкості духу, реалізації задумів. Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і щирих людей, а накопичений життєвий досвід, знання та мудрість допоможуть досягти нових звершень!
Успіхів Вам у всьому задуманому та нових плідних здобутків!

13 червня 2024 р. офіційно завершено другий тур II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», який проводиться згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2023 р. № 1485 на базі Миколаївського національного аграрного університету.
На перший тур конкурсу було подано 354 проєкти з українських та закордонних закладів вищої освіти, у тому числі з 30 університетів таких країн, як Польща, Латвія, США, Молдова, Чехія, Словаччина, Болгарія, Грузія, Боснія і Герцеговина та ін.
В результаті II туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 208 «Агроінженерія» (галузь знань 20 «Аграрні науки та продовольство») студенти факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Назарій Левко (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри машинобудування Руслан Гуменюк) та Віталій-Петро Шурак (науковий керівник – д.т.н., професор Віталій Власовець) нагороджені дипломами І ступеня, а їх наукові керівники отримали сертифікати за високий рівень підготовки студентів.

Вітаємо завідувача кафедри фізики, інженерної механіки та безпеки виробництва професора Степана Мягкоту з відзнакою Міністерства освіти і науки України.
Доктор фізико-математичних наук С.В. Мягкота працює у ЛНУП на цій посаді з 2005 року. Веде дослідження за напрямом «Спектрально-люмінесцентні властивості об’єктів неорганічного та біологічного походження».
Автор та співавтор понад 300 науково-методичних публікацій. Опублікував 35 публікацій у періодичних виданнях, що включені до наукометричної бази Scopus. У науковій періодиці міжнародного рівня процитований понад 760 разів.

Перед початком проведення технологічних і виробничих практик на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП був проведений черговий «Ярмарок професій 2024».  На зустріч зі студентами завітали представники понад 20 фірм і підприємств, профіль діяльності яких відповідає профілю акредитованих на факультеті спеціальностей, зокрема ДП «Роберт Бош Продакшн Україна», ТОВ «АБА "Астра"», ТОВ «Захід-Агро МХП», ТОВ «ТНД ГРУП», компанія «Тойота Центр Львів "Діамант"», Торговий дім «Бойчак», ТОВ «Сігма-Інжиніринг», компанія «Контінентал Фармерз Груп», компанія «BERTA group», ПрАТ «Галичина-Авто», ТОВ «Крафт Інновейшн», ТзОВ «Металворкшоп», ТзОВ «АКО Індастріс», ТОВ «Енергомонтажвентиляція», ПрАТ «Львівобленерго», ТзОВ «Робітня», Перше територіальне медичне об’єднання м. Львів, ПП «Галпрогрес» та ін. Вони коротко ознайомили студентів з діяльністю своїх підприємств, функціональними обов’язками працівників, наявними на даний час вакансіями, умовами праці як під час проходження практик, так і під час роботи на певних посадах.  Окрема увага була приділена питанням, які стосувались розпорядку робочого дня, соціального захисту, професійного зростання, медичного страхування працівників тощо.

Нещодавно на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП за підтримки виробничого комітету Офісу Європейської Бізнес Асоціації було проведено круглий стіл на тему «Освіта і бізнес, виклики сьогодення. Розширення співпраці підприємств з навчальними закладами – важливий фактор покращення кадрового забезпечення підприємств в умовах воєнного стану». В ньому взяли участь представники понад 20 підприємств машинобудівного профілю Західного регіону України. Модератором круглого столу виступила керівниця Західноукраїнського офісу «EBA» Мар’яна Луцишин. Спікерами були: керівник підприємства ТОВ «Кеттенверк» Юрій Яцинич; власник ТОВ «Інтрамоушн Україна» Роман Олійник; керівник ДП «Ен Джі Метал Україна» Тарас Іванців; декан факультету Степан Ковалишин.

14 травня 2024 року на кафедрі машинобудування факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП відкрито чергову, але разом з цим першу в Україні лабораторію «Машинного зору та робототехніки». Дана лабораторія облаштована за фінансової і матеріальної підтримки компанії «Інтрамоушн Україна», основною сферою діяльності якої є проєктування, створення, інтеграція автоматизованих систем різних виробництв.
Власником підприємства Романом Олійником було презентовано новітнє обладнання лабораторії – облаштовані спеціалізовані робочі місця для вивчення студентами технологій машинного зору з використанням камер Visor Sensopart V20 (Німеччина), які є стандартом на провідних підприємствах країн ЄС.

14 травня 2024 року у навчально-практичному центрі зварювання на кафедрі машинобудування ЛНУП відбувся практичний семінар «Ефективне навчання та підготовка зварювальників високої кваліфікації».
Метою семінару було ознайомлення керівників закладів профтехосвіти та майстрів-зварювальників з останніми розробками австрійської компанії «Fronius», новими методиками підготовки висококваліфікованих зварювальників, зокрема з використанням технологій змішаної реальності за допомогою новинки компанії – тренажера зварювальника «Welducation Symulator». Зважаючи на високий попит на такий тренажер, семінар викликав жвавий інтерес.

30 квітня 2024 року на кафедрі енергетики ЛНУП було проведено конкурс «Кращий монтажник фотоелектричних установок» серед студентів електроенергетичного профілю. Конкурс проходив у яскравий сонячний день, що дозволило оцінити ефективність функціонування зібраних схем фотоелектричних установок.
Перед учасниками були поставлені наступні завдання: розробка схеми приєднання компонентів автономної фотоелектричної установки; збирання фотоелектричної установки; проведення вимірювань електричних параметрів фотопанелей, контролера та інвертора. Крім того, студенти повинні були продемонструвати вміння працювати зі спеціальним інструментом монтажників сонячних станцій.