13 листопада здобувачі вищої освіти факультету землевпорядкування та туризму (групи ЗВ-11 та ЗВ-12) разом зі своїми наставниками, доцентом кафедри земельного кадастру Степаном Радомским і доцентом кафедри геодезії та геоінформатики Олександром Бочком, в рамках проведеної виховної години відвідали університетський Музей Степана Бандери.
Студенти мали можливість ознайомитися з експозицією музею, яка ілюструє державотворчі процеси початку XX століття, розкриває середовище, в якому ріс і виховувався Степан Бандера, його революційну діяльність. Завідувач музею Павло Іванюк захоплююче розповів про життєвий шлях провідника ОУН: від юнака й студента до лідера нації. Він підкреслив незламний характер Бандери, труднощі й випробування, які той долав заради відновлення незалежності України, а також його титанічну працю для досягнення цієї мети. Відвідувачі дізналися про активну діяльність Бандери як члена численних спортивно-патріотичних та студентських організацій, хориста, учасника вистав, концертів, вертепів і читань на історичну тематику. Тематична виховна година була цікавою і пізнавальною.

В Музеї Степана Бандери ЛНУП, окрім постійної експозиції, відвідувачі зможуть також оглянути трофеї з російсько-української війни.
Нещодавно експозицію музею поповнили:
1. Прапор 5-ї окремої Київської штурмової бригади.
2. Трофеї з війни, передані 5-ю окремою Київською штурмовою бригадою з-під Кліщіївки (Донецька область, напрямок Часового Яру):
- каска російського окупанта;
- кулі до автоматичної рушниці та кулемета;
- гільзи від пострілу 40-мм однозарядного підствольного гранатомета М203;
- детонатор (запал) ручної гранати.
3. Тубус одноразового гранатомета Bullspike-АТ (Болгарія).
4. Гільза від снаряда 30-міліметрової автоматичної гармати, яка встановлюється на БТР та БМП.

15 жовтня, в день пам’яті лідера українських націоналістів Степана Бандери, студенти групи Ек-11 з кураторкою Орисею Василиною відвідали музей Степана Бандери Львівського національного університету природокористування. Саме 15 жовтня 65 років тому в Мюнхені було вбито талановитого організатора, політика-стратега, лідера ОУН, відданого борця за незалежну Українську Державу Степана Бандеру. Завідувач музею Павло Іванюк розповів про процес формування національної свідомості галичан, державотворчі процеси початку XX століття, середовище, в якому ріс і мужнів Герой України. Екскурсія дозволила студентам пізнати багато нового, отримати неперевершені емоції від почуття натхнення, позитиву та незламності, джерелом якого є Бандера.
Велика подяка пану Павлу за цікаву і захоплюючу розповідь!
Хай живе Степан Бандера!

30 вересня 2024 р. Предстоятель Православної Церкви України, Блаженніший митрополит Київський і всієї України, доктор Honoris Causa Львівського національного університету природокористування Епіфаній завітав у музей Степана Бандери ЛНУП.
Це вже не перші відвідини нашого університету Блаженнішим Епіфанієм, адже 11 квітня 2019 року він взяв участь у науково-практичній конференції «Томос і Україна» і був удостоєний почесного звання Doctor Honoris Causa.
Під час цьогорічного візиту до ЛНУП для Предстоятеля Православної Церкви України та його супутників була проведена екскурсія музеєм. На згадку про свої відвідини Блаженніший Епіфаній подарував хрест і молитовник, які поповнять експозицію музею.

19 вересня 2024 року у Музеї Степана Бандери ЛНУП відбулась екскурсія-зустріч із представниками Галицької районної адміністрації Львівської міської ради. Завідувач музею Павло Іванюк захоплююче розповів про провідника ОУН Степана Бандеру, про шлях становлення особистості Степана Бандери від учня, студента до лідера нації, про його незламний характер, про всі труднощі та випробування, пов’язані з його патріотичною діяльністю, про мрію відновлення незалежності України та титанічну працю у досягненні цієї шляхетної мети. Також відвідувачі дізналися про надзвичайну активність С. Бандери, який був членом багатьох спортивно-патріотичних, студентських товариств, співав у хорі, брав участь у виставах, концертах, вертепах, читаннях на історичну тематику та пропагував здоровий спосіб життя. Таким чином він намагався утверджувати українську культуру, мову, традиції серед народу, який не мав своєї держави. Гасло «Україна понад усе» було його життєвим кредо. А його приклад боротьби за незалежність, особливо в сучасних умовах війни з російським агресором, є надзвичайно актуальним. Екскурсовод акцентував увагу на фактах з життя національного героя, які пов’язані із нашим навчальним закладом. Водночас слухачам було презентовано розроблений кафедрою туризму факультету землевпорядкування та туризму проєкт «Стежками Степана Бандери». Музей Степана Бандери ЛНУП як осередок національно-патріотичного виховання студентської та учнівської молоді чекає на відвідувачів, небайдужих до вивчення історичної спадщини національно-визвольної боротьби України.


З нагоди Свята Стрітення Господнього було проведено майстер-клас з виготовлення свічок в музеї Степана Бандери.
Представники інформаційного відділу, ССО «Основа» та Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ЛНУП спільно з викладачами та студентами декорували свічки з вощини.
Готові вироби можна було придбати для своєї домівки, а виручені кошти було передано на потреби дітей-сиріт, у яких батьків забрала війна.
Дякуємо Всім, хто доєднався!

 

11 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти груп Тур-11, Тур-21, Тур-22сп спеціальності 242 «Туризм і рекреація» разом із кураторками Оксаною Березівською та Іриною Дидів відвідали музей Степана Бандери, який знаходиться у головному корпусі Львівського національного університету природокористування.
Героїчна постать провідника українського визвольного руху Степана Бандери відіграє важливу роль у контексті сучасної російсько-української війни, національно-патріотичного виховання молоді та великої історії нашого народу. І це є особливо актуальним фактом у теперішньому прагненні до справедливого та переможного миру.
Студентсько-викладацька спільнота кафедри туризму ЛНУП щиро вдячна Яні Борщ, директорці музею, за змістовну, цікаву та захоплюючу екскурсію.

 

13 вересня 2023 року студенти групи Буд-11 разом із наставником, доцентом кафедри вищої математики Мар’яною Богач відвідали музей Степана Бандери у Львівському національному університеті природокористування і дізналися про життя та героїчний чин великого українця, який навчався у стінах нашого закладу. Дякуємо директору музею Яні Борщ за цікаву та змістовну екскурсію. Разом виховаємо нове покоління в дусі національного патріотизму!

Студенти-фінансисти, які прийшли цьогоріч на навчання у Львівський національний університет природокористування, ставши гідним поповненням групи Фін-21, разом із наставником доцентом А.В. Колодієм відвідали музей та ознайомились зі студентським життям Степана Бандери, його політичною позицією щодо боротьби за незалежність України в першій половині XX століття.
Щира вдячність керівнику музею Яні Борщ за цікаву екскурсію та ознайомлення студентів із життєвим шляхом нескореного борця за незалежність!

 


19 вересня 2023 р. студенти факультету землевпорядкування та туризму першого курсу навчання групи ЗВ-12 (наставник доцент Олександра Костишин) і скороченої форми навчання групи ЗВ-23сп (наставник доцент Іван Рій) в рамках виховної години відвідали історичний музей нашого університету імені Степана Бандери.
За дверима цього музею – історія особистого життя провідника ОУН Степана Бандери.
Студенти мали можливість побачити світлини із родинного архіву визначного діяча УВО та ОУН, дізнатися відомі та маловідомі факти про його сім’ю, друзів, їх звички та спосіб життя.
Степан Бандера був реальним і небезпечним для ворогів діячем українського визвольного руху, а його ім’я стало символом боротьби за незалежність України.