З нагоди Свята Стрітення Господнього було проведено майстер-клас з виготовлення свічок в музеї Степана Бандери.
Представники інформаційного відділу, ССО «Основа» та Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ЛНУП спільно з викладачами та студентами декорували свічки з вощини.
Готові вироби можна було придбати для своєї домівки, а виручені кошти було передано на потреби дітей-сиріт, у яких батьків забрала війна.
Дякуємо Всім, хто доєднався!

Напередодні 115-ї річниці з дня народження великого провідника українського народу Степана Бандери в.о. ректора Львівського національного університету природокористування Василь Лопушняк відвідав музей Степана Бандери.
В музеї на даний момент діє виставка, присвячена життєвому шляху ідеолога українського народу. Екскурсію провела директорка музею Яна Борщ, яка змістовно розповідала про Степана Бандеру та його життя. Також музей відвідав о. Іван Венгрин, який цікаво описав духовне і християнське виховання Степана Бандери, батько якого також був священником та сповідав воїнів у Першій світовій війні.

11 вересня 2023 року здобувачі вищої освіти груп Тур-11, Тур-21, Тур-22сп спеціальності 242 «Туризм і рекреація» разом із кураторками Оксаною Березівською та Іриною Дидів відвідали музей Степана Бандери, який знаходиться у головному корпусі Львівського національного університету природокористування.
Героїчна постать провідника українського визвольного руху Степана Бандери відіграє важливу роль у контексті сучасної російсько-української війни, національно-патріотичного виховання молоді та великої історії нашого народу. І це є особливо актуальним фактом у теперішньому прагненні до справедливого та переможного миру.
Студентсько-викладацька спільнота кафедри туризму ЛНУП щиро вдячна Яні Борщ, директорці музею, за змістовну, цікаву та захоплюючу екскурсію.

13 вересня 2023 року студенти групи Буд-11 разом із наставником, доцентом кафедри вищої математики Мар’яною Богач відвідали музей Степана Бандери у Львівському національному університеті природокористування і дізналися про життя та героїчний чин великого українця, який навчався у стінах нашого закладу. Дякуємо директору музею Яні Борщ за цікаву та змістовну екскурсію. Разом виховаємо нове покоління в дусі національного патріотизму!

Студенти-фінансисти, які прийшли цьогоріч на навчання у Львівський національний університет природокористування, ставши гідним поповненням групи Фін-21, разом із наставником доцентом А.В. Колодієм відвідали музей та ознайомились зі студентським життям Степана Бандери, його політичною позицією щодо боротьби за незалежність України в першій половині XX століття.
Щира вдячність керівнику музею Яні Борщ за цікаву екскурсію та ознайомлення студентів із життєвим шляхом нескореного борця за незалежність!

19 вересня 2023 р. студенти факультету землевпорядкування та туризму першого курсу навчання групи ЗВ-12 (наставник доцент Олександра Костишин) і скороченої форми навчання групи ЗВ-23сп (наставник доцент Іван Рій) в рамках виховної години відвідали історичний музей нашого університету імені Степана Бандери.
За дверима цього музею – історія особистого життя провідника ОУН Степана Бандери.
Студенти мали можливість побачити світлини із родинного архіву визначного діяча УВО та ОУН, дізнатися відомі та маловідомі факти про його сім’ю, друзів, їх звички та спосіб життя.
Степан Бандера був реальним і небезпечним для ворогів діячем українського визвольного руху, а його ім’я стало символом боротьби за незалежність України.

Куратори груп Акт-32сп Святослав Андрійович Штогрин та Акт-22сп Сергій Юрійович Запорожцев спільно зі студентами в рамках своїх виховних годин відвідали музей Степана Бандери.

11 вересня 2023 року студенти першого курсу факультету агротехнологій та екології разом із керівником-наставником, доценткою кафедри технологій у рослинництві Русланою Миколаївною Панасюк відвідали Музей Степана Бандери – видатного політичного діяча українського національно-визвольного руху, слова якого «І настане час, коли один скаже: Слава Україні! І мільйони відповідатимуть: Героям Слава!» актуальні й досі… Висловлюємо щиру подяку директору Музею Степана Бандери Яні Борщ за проведену екскурсію та надзвичайно цікаву і захоплюючу розповідь.

7 вересня 2023 р. на виховній годині здобувачі вищої освіти академічної групи Буд-23сп разом зі своїм наставником Юрієм Івановичем Боднарем оглянули експозицію музею Степана Бандери Львівського національного університету природокористування і дізналися про героїчний чин та віхи життя провідника української нації. Директор музею Яна Борщ цікаво та пізнавально виклала біографію Степана Бандери, а особливо ті моменти, які пов’язували його з нашим університетом.
«Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі й хліб. Якщо народ обирає свободу – він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний», – ці слова С. Бандери актуальні сьогодні для кожного українця.

Студенти груп Іт-11 та Кн-11 в межах своїх виховних годин разом з куратором Віталієм Івановичем Фіялковським відвідали Музей Степана Бандери у Львівському національному університеті природокористування.