29 березня 2023 року на факультеті землевпорядкування та туризму ЛНУП відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році за спеціальностями 193 «Геодезія та землеустрій» та 242 «Туризм».
Голова конкурсної комісії, к.е.н., доцент, в.о. декана факультету землевпорядкування та туризму Павло Колодій розпочав захід з вітального слова, в якому зазначив, що студентська наукова робота є важливою складовою навчального процесу та формування майбутнього фахівця.
Усі представлені на конкурс роботи здобувачів вищої освіти були підготовлені на актуальні теми та викликали активне обговорення серед присутніх.
За підсумками конкурсу визначено переможців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій»:
I місце – Тарас Краплич, студент групи Зв-42, науковий керівник – д.е.н., доцент Руслана Таратула;
II місце – Ярина Зюзіна, студентка групи Зв-51, науковий керівник – к.е.н., доцент Мирослав Богіра;
III місце – Дмитро Мельничук, студент групи Зв-31, науковий керівник – к.е.н., доцент Мирослава Смолярчук, Денис Мостовий, студент групи Зв-42, науковий керівник – к.е.н., доцент Наталія Шпік.

30 березня 2023 року на факультеті агротехнологій та екології ЛНУП відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році за спеціальностями 101 «Екологія», 183 «Технології захисту навколишнього середовища», 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин», 203 «Садівництво та виноградарство».
Захід розпочався з вітальних слів голови конкурсної комісії, к.с.-г.н., доцента, декана факультету агротехнологій та екології Володимира Бальковського, який зазначив, що студентська наукова робота є однією з головних складових навчального процесу, що забезпечує якісну підготовку фахівців. Усі представлені на конкурс роботи здобувачів вищої освіти були підготовлені на актуальні теми та викликали жваву дискусію серед присутніх.
За підсумками конкурсу визначено переможців:

24 та 25 березня 2021 р. на землевпорядному факультеті в онлайн-режимі проходив другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». На підсумковій науково-практичній конференції виступило 28 студентів з 19 закладів вищої освіти.

Конкурсанти представили результати наукових досліджень у сферах геодезії, картографії, землеустрою, кадастру і управління земельними ресурсами. Зокрема, акцентувалась увага на: застосуванні безпілотних літаючих систем та новітніх технологій при вирішенні завдань землеустрою і земельного кадастру; використанні GNSS-технологій при будівництві висотних споруд; геодезичному моніторингу будівель; використанні ГІС-технологій при формуванні туристичних маршрутів та аналізі туристичної привабливості територій; особливостях землевпорядного процесу при формуванні об’єднаних територіальних громад; теоретичних засадах та правових аспектах управління земельними ресурсами в контексті збалансованого землекористування; здійсненні аналізу земель природно-заповідного фонду в умовах проведеної адміністративно-територіальної реформи; методичних підходах до проведення оцінки земель та екологізації землекористування.

Шановні учасники! Запрошуємо Вас долучитись до роботи секційних засідань підсумкової конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що проходитиме 24 та 25 березня 2021 р. о 10 год.
У зв’язку з епідемічною ситуацією конференція відбудеться в онлайн-режимі на платформі Zoom за постійним посиланням згідно з програмою:
https://us02web.zoom.us/j/7079775634?pwd=bkttbklwSVFpMHZQN3U4NklZTUY1UT09
Ідентифікатор конференції: 707 977 5634
Код доступу: 8C5fgk

9 березня 2021 року у Львівському національному аграрному університеті, що призначений базовим закладом вищої освіти для проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт серед студентів закладів вищої освіти зі  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», відбулося засідання галузевої конкурсної комісії. На підставі рецензування наукових робіт, що надійшли з 26 закладів вищої освіти, членами галузевої конкурсної комісії було прийнято рішення щодо визначення наукових робіт, автори яких запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію.
Для наукової доповіді та захисту роботи у підсумковій науково-практичній конференції авторам наукових робіт буде надіслано запрошення на конференцію, що проходитиме дистанційно 24-25 березня 2021 року в режимі відеоконференції за допомогою платформи Zoom.

Рейтинговий список учасників конкурсу, список запрошених для участі у конференції та їх наукові роботи, а також рецензії на всі наукові роботи, подані на конкурс, додаються. 

Наукові роботи - Завантажити

Рецензії на наукові роботи - Завантажити

Повідомляємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 року № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Львівський національний аграрний університет призначено базовим закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей  серед студентів усіх закладів вищої освіти спеціальностей «Геодезія та землеустрій».

ІІ етап конкурсу проходитиме на базі ЛНАУ 24-25 березня 2021 року в режимі відеоконференції.

Умови проведення конкурсу:

Участь у ІІ етапі конкурсу беруть переможці І етапу конкурсу, проведеного в закладах вищої освіти, роботи яких, оформлені згідно з вимогами, зазначеними в Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. №605, будуть надіслані до Львівського національного аграрного університету до 15 лютого 2021 року (за поштовим штемпелем). У ІІ етапі конкурсу візьмуть участь студенти, роботи яких пройшли рецензування конкурсної комісії. Учасники конкурсу будуть повідомлені і запрошені у ІІ етап листами.

Пропозиції щодо участі в роботі галузевої конкурсної комісії представників закладів вищої освіти, які мають належний рівень академічної та професійної компетенції, просимо надсилати до 15 січня 2021 року.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до:

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів» від 12.03.2020 р. №22.1/10-713 проведення другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами» у Львівському національному аграрному університеті у формі підсумкової науково-практичної конференції, що мала відбутися 2 квітня 2020 року, відміняється. Підсумком зазначеного Конкурсу вважати результати його першого етапу ІІ туру, розміщені на сайті Львівського національного аграрного університету.

Голова галузевої конкурсної комісії,

проректор з наукової роботи

Львівського національного аграрного університету І.Б. Яців.

Наукові роботи - Завантажити

Рецензії на наукові роботи - Завантажити

 

10 березня 2020 року відбулося засідання галузевої конкурсної комісії І етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

На розгляд галузевої конкурсної комісії Львівського національного аграрного університету надійшла 51 студентська наукова робота.

На підставі критеріїв оцінювання конкурсних робіт під час І етапу (рецензування) другого туру Конкурсу прийнято рішення допустити до участі у ІІ етапі другого туру Конкурсу 34 (тридцять чотири) студентських наукових роботи.

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів» від 12.03.2020 р. №22.1/10-713 проведення другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» у Львівському національному аграрному університеті у формі підсумкової науково-практичної конференції, що мала відбутися 26-27 березня 2020 року, відміняється. Підсумком зазначеного Конкурсу вважати результати його першого етапу ІІ туру, розміщені на сайті Львівського національного аграрного університету.