Пропонуємо зареєструватися на онлайн-лекцію PhD, MBA, MA, старшого викладача стратегії та інновацій бізнес-школи університету Оксфорд Брукс (Великобританія) Сур’я Датта «Unlocking Strategic Innovation».
Дата та час: 27 вересня о 19:00.
Короткий опис до лекції:
На лекції ви дізнаєтеся, чому інновації важливі, як вони стимулюють ріст компаній, роблять їх більш адаптивними та стійкими, а також як інновації допомагають в конкурентній боротьбі.
Лінк на реєстрацію: http://surl.li/lhvxd

Сур’я Датта – основні факти про його професійне життя
Є старшим викладачем і керівником напрямку глобальної стратегії та інновацій – глобальної програми MBA Brookes.
Здобув докторський ступінь у Брістольській школі бізнесу Університету Західної Англії. Він також має ступінь магістра ділового адміністрування Стратклайдського університету та ступінь магістра прикладних соціальних досліджень Університету Західної Англії.
Науковець та автор наукових видань. Його еклектична дослідницька програма включає історію бізнесу, інновації та стратегію. Остання його книга «Strategic Optionality: Pathways Through Disruptive Uncertainty» пропонує свіжий підхід до стратегії, використовуючи ідею стратегічних варіантів. Він має велику кількість публікацій у міжнародних виданнях. Входив до робочої групи Європейської комісії з питань розробки бізнес- та інноваційних моделей для моніторингу навколишнього середовища в Європі.
Є помічником редактора Міжнародного журналу управління технологіями та сталого розвитку.
Оратор, його виступи охоплюють низку тем – від менеджменту до філософії.
Телеграм канал Ukraine Global Faculty: https://t.me/UkraineGlobalFaculty
FB сторінка: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514.
Приєднуйтесь!

 

6 червня 2023 року у Львівському національному університеті природокористування відбулось урочисте підведення підсумків освітнього проєкту «Junior manager», який було реалізовано кафедрою менеджменту імені професора Є.В. Храпливого за підтримки ректора університету, академіка НААНУ Володимира Снітинського.

Проєкт тривав з 1 грудня 2022 року до 29 травня 2023 року. В рамках проєкту було підписано меморандуми про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування і Жовківською міською радою, Рава-Руською міською радою та Куликівською селищною радою.

7 червня 2023 р. відбулась вже XII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Ефективність функціонування сільськогосподарських підприємств». Цьогорічна тематика конференції – «Функціонування сільськогосподарських підприємств на засадах циркулярної економіки». Вибір теми дискусії обумовлений її високою актуальністю. Продовження розвитку суспільства на засадах традиційної лінійної моделі економіки неминуче призведе до повного знищення людства. Модель циркулярної економіки дозволяє зберегти темпи економічного зростання і одночасно зберегти якість навколишнього природного середовища.

Учасники конференції, серед яких провідні вчені з різних країн, в т.ч. з Польщі, Австралії, здобувачі вищої освіти ОС бакалавра, магістра та доктора філософії ЛНУП та інших університетів і коледжів, в ході обговорення проблеми обмінялись думками щодо необхідності переходу економіки на нову модель розвитку, поширення загальних знань та удосконалення професійної освіти у даній сфері.

Фокус конференції на циркулярній економіці пов’язаний також з тим, що кафедрою економіки розроблено нову, унікальну на сьогодні в Україні і не тільки ОПП «Біоекономіка» (у рамках спеціальності 051 «Економіка») і з цього року починається набір здобувачів освіти такого напряму. Циркулярна економіка у цій ОПП є однією з обов’язкових дисциплін поряд із такими, як економіка природокористування, економіка розвитку, поведінкова економіка, економіка відновлюваної енергетики, економіка вражень та іншими, вивчення яких сприятиме формуванню висококваліфікованого економіста у сфері біотехнологій.

  

 

2 червня 2023 р. завідувач кафедри економіки, д.е.н., професор Георгій Черевко та д.е.н., професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігор Яців взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Contemporary problems of economics, management, finances, insurance and banking», організованій Мазовецькою академією у м. Плоцьк (Польща). Наші вчені представили результати дослідження стану та перспектив розвитку малих сільськогосподарських підприємств України, що викликало чималий інтерес в учасників конференції.

Професори Г. Черевко та І. Яців є постійними членами програмного наукового комітету цієї конференції.

1 червня 2023 р. завідувач кафедри економіки ЛНУП, д.е.н., проф. Георгій Черевко взяв участь у засіданні Координаційної ради психологічної служби системи освіти Яворівського району Львівської області. Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та молоді Яворівської РДА п. Оксана Майхер поставила перед керівниками та працівниками відділів освіти територіальних громад району конкретні завдання щодо покращення організації роботи з учнями випускних класів та їх психологічної підтримки у період здійснення ними вибору місця здобування вищої освіти. В цьому контексті учасники зібрання з ентузіазмом і цікавістю сприйняли інформацію Г. Черевка про Львівський національний університет природокористування і напрями, за якими тут здійснюється підготовка майбутніх фахівців. Особливу зацікавленість викликала інформація про здійснення у цьому році першого набору студентів на спеціальність 051 «Економіка» за цілком новою, але надзвичайно актуальною і унікальною не лише в Україні ОПП «Біоекономіка» та про особливості, переваги та перспективи здобуття вищої освіти за даним напрямом.

Проведена зустріч визнана початком інтенсивної співпраці кафедри економіки ЛНУП та системи освіти Яворівського району щодо організації профорієнтаційної роботи у школах цього регіону на новому рівні.

Протягом 10-31 травня 2023 р. завідувач кафедри економіки, д.е.н., професор Г.В. Черевко та д.е.н., в.о. професора кафедри економіки І.В. Черевко успішно пройшли тренінговий курс «The Innovative Power of IP: як перетворити ідею в енергію інновацій?», який охоплював наступну тематику:

- Базові основи перевтілення ідей в об’єкти права інтелектуальної власності та їх охорони;

- Набуття авторських прав на результати наукової діяльності та договори щодо розпоряджання майновими авторськими правами;

- Набуття прав промислової власності на результати наукової діяльності та договори щодо розпоряджання майновими правами на об’єкти промислової власності;

- Права на об’єкти інтелектуальної власності як особливий вид капіталу компанії. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності;

- Комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності.

Дана проблематика безпосередньо пов’язана із можливостями вдосконалення структури та змісту курсів «Право інтелектуальної власності» та «Інтелектуальна власність».

Дякуємо IP Academy за надану можливість поповнення багажу знань у сфері інтелектуальної власності і сподіваємось на подальше продовження співпраці.

Д.е.н., в.о. проф. кафедри економіки ЛНУП Ірина Черевко та здобувачі вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» в рамках Всеукраїнської просвітницької кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності взяли участь у заході «Жінки та інтелектуальна власність: каталізатор інновацій і творчості», що реалізувався Департаментом «Академія інтелектуальної власності» УКРНОІВІ спільно з Науково-освітнім центром з інтелектуальної власності, кафедрою інтелектуальної власності та інформаційного права інституту права КНУ. Захід проходив в рамках проєкту «IP connecting students».

До Міжнародного дня інтелектуальної власності в рамках заходу «Жінки та інтелектуальна власність: каталізатор інновацій і творчості» д.е.н., в.о. проф. Ірина Черевко провела відкрите заняття, присвячене важливості створення умов для сприяння підвищенню ролі жінок у формуванні інтелектуальної власності з метою інтенсифікації інноватизації економіки, під час якого розглядались найбільш помітні постаті жінок, зокрема з України, у світі інтелектуальної власності.

Підсумовуючи конференцію, професор Ігор Яців зазначив, що плідно та у цікавому стилі було обговорено низку аспектів теоретичного, методологічного та прикладного характеру, що стосуються розвитку підприємництва і торгівлі.
Важливими були пропозиції щодо вдосконалення наукового забезпечення підприємницької сфери.
Водночас усі учасники конференції висловили згуртовану позицію щодо нашої перемоги.

24 травня 2023 р. кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського національного університету природокористування вдруге провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Організаційно-економічні та соціальні складові розвитку підприємництва».
Завідувач кафедри д.е.н., професор Юрій Губені, відкриваючи конференцію, наголосив на важливості обговорення теоретико-методологічних засад, а також науково-прикладних рекомендацій з проблем розвитку підприємництва в Україні в умовах агресії рф.
Зі словами вітання та підтримки українському народу виступили професор Юліус Раманаускас (Литва), професор Анна Новак та інші колеги з Польщі та Чехії.
Про практичні аспекти діяльності підприємців-аграріїв Львівської області в умовах воєнного стану розказали директор департаменту АПК Львівської ОВА Тетяна Гетьман, віцепрезидент Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд, керівник відділу маркетингу ОРСП «Шувар» Тетяна Попович, міський голова Радехова Степан Коханчук.
Міркуваннями про стан і перспективи розвитку підприємництва в Україні поділилися такі відомі науковці, як академік Юрій Лупенко, академік Микола Малік, професор Олександр Шпикуляк, професор Олександр Аверчев, професор Руслана Левкіна, професор Наталя Танклевська, професор Павло Музика, професор Ігор Міщук, професор Ростислав Слав’юк.
Підсумовуючи конференцію, професор Ігор Яців зазначив, що плідно та у цікавому стилі було обговорено низку аспектів теоретичного, методологічного та прикладного характеру, що стосуються розвитку підприємництва і торгівлі.
Важливими були пропозиції щодо вдосконалення наукового забезпечення підприємницької сфери.
Водночас усі учасники конференції висловили згуртовану позицію щодо нашої перемоги.

У рамках профорієнтаційної роботи на кафедрі менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого відбулася зустріч зі здобувачами фахової передвищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» Івано-Франківського фахового коледжу ЛНУП.
Зустріч розпочав декан факультету управління, економіки та права, доцент Володимир Ковалів, який охарактеризував спеціальності та освітньо-професійні програми, за якими проводитиметься набір у 2023 р., умови вступу на здобуття ОС «Бакалавр» в університеті та на факультеті, наголосив на перевагах навчання у ЛНУП.
Завідувачка кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого, доцентка Лілія Войнича зосередила увагу на найбільш актуальних для вступників на спеціальність 073 «Менеджмент» питаннях: ступенева освіта та особливості її реалізації у ЛНУП, форми та терміни навчання, студентська мобільність тощо.
Здобувачі фахової передвищої освіти продемонстрували неабияку зацікавленість, яка супроводжувалась питаннями щодо умов навчання на спеціальності 073 «Менеджмент», позанавчальної роботи, можливості самореалізації у різних сферах життя університету, проживання у студентських гуртожитках.
Завершилась зустріч ознайомчою екскурсією територією студентського містечка.
Будемо раді бачити усіх вас у лавах нашого студентства, оскільки ми творимо майбутнє разом.

11 травня 2023 року в рамках дії меморандуму, підписаного між Львівським національним університетом природокористування та територіальними громадами Львівщини, який передбачає розвиток та впровадження інноваційного досвіду у сфері освіти, зокрема реалізацію ініційованого кафедрою менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого освітнього проєкту з розвитку управлінських навичок для підлітків «Junior manager», відбулася чергова зустріч з учасниками даного проєкту.
В рамках дії проєкту його ментори Юрій Дубневич та Володимир Ковалів провели лекції на теми «Управління в органах місцевого самоврядування» та «Тайм-менеджмент». Завершальним етапом реалізації цього проєкту стане тестування з освоєних п’яти курсів та нагородження відзнаками найкращих його учасників.
Освітній проєкт з розвитку управлінських навичок для підлітків «Junior manager» викликав неабиякий інтерес з боку його учасників та мотивацію для подальшого розвитку.