Традиційно кафедра підприємництва та торгівлі ЛНУВМБ ім. С. Ґжицького підтримує тісні академічні зв’язки із кафедрою міжнародної економіки та агробізнесу одного із найавторитетніших аграрних університетів Польщі – Вищої школи сільського господарства (SGGW). Однією із форм співпраці є участь наших науковців в роботі Міжнародної конференції «Сучасні тенденції в міжнародних економічних відносинах».
Цьогоріч особливою темою конференції була «Вільна торгівля та протекціонізм як виклики для глобальної торгівлі та світової економіки».
Науковці кафедри – професор Юрій Губені та доценти Наталія Зеліско і Наталія Райтер – представили 20 травня частину результатів дослідження на тему поступової імплементації європейської бізнес-культури у вітчизняне бізнес-середовище. Доповідь на тему «Європейські стандарти бізнес-культури: як інтегрувати кращі практики в українське бізнес-середовище», виконана англійською мовою, викликала зацікавлення та дискусію. Зокрема, модератор дискусійної сесії «В» доктор Йоанна Стефанчик (dr Joanna Stefańczyk) зацікавилась деякими цифровими новаціями, які добре адаптувались в українському економічному середовищі, зокрема порталом «Дія».
У Львівському національному університеті ім. Івана Франка у Всесвітній день вишиванки відбулись дві знакові події, пов’язані з відзначенням 90-річчя відомого та авторитетного вченого, академіка Академії наук вищої школи, Заслуженого працівника освіти України, доктора економічних наук, професора Івана Романовича Михасюка. Головні організатори конференції та урочистостей – економічний факультет та кафедра економіки підприємств ЛНУ ім. Івана Франка.
Спершу науковці зібрались на Міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку бізнесу в умовах воєнного стану та повоєнної відбудови України». Обмін думками, результати досліджень, дискусія та увага присутніх, а серед них були й вчені з нашого факультету, засвідчили глибоку повагу та пошану до наукового доробку ювіляра. Актуальність тематики доповідей теж була беззаперечною.
А уже опісля засідання конференції відбулася Урочиста академія за участю керівництва ЛНУ ім. Івана Франка, широкої академічної громади Львова, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, численного грона учнів, аспірантів та докторантів вченого.
Вітаємо кандидата юридичних наук, професора кафедри права Богдану Ратушну з ювілеєм!
Вельмишановна Богдано Петрівно!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, внутрішньої гармонії та натхнення. Нехай у Вашому житті завжди буде місце для радості, визнання та нових можливостей для професійного зростання.
Ваш професіоналізм, багаторічна педагогічна й наукова діяльність, глибокі знання та життєва мудрість є прикладом відданості справі та високого служіння академічним ідеалам.
Нехай кожен новий день приносить Вам задоволення від результатів праці, підтримку колег і однодумців, а також нові звершення й заслужене визнання.
Бажаємо Вам подальших успіхів, плідних здобутків та натхнення!
Факультет управління, економіки та права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького 14-15 травня 2025 року запрошує взяти участь у студентській науковій конференції «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького».
Делегація зі Швеції (адміністративний округ Даларна), яка після візиту до в.о. ректора університету проф. Івана Парубчака завітала на факультет управління, економіки та права, виявила бажання побачити на власні очі освітній процес. Адже їм було цікаво дізнатися, як в умовах війни відбуваються заняття, що студенти знають про Швецію та яку інформацію молоді люди хотіли б донести до Скандинавського півострова.
Вибір впав на розташовані поблизу деканату аудиторії 305, де лекційне заняття проводив завідувач кафедри менеджменту та розвитку територій ім. Є. Храпливого доц. Юрій Дубневич, та 306, де практичний тренінг проводили доценти кафедри підприємництва та торгівлі Наталія Зеліско, Володимир Крупа та Наталія Райтер.
Студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького запрошують взяти участь у конкурсі «Фінграмота: час розширити кордони!», який проводиться в межах соціального проєкту «Scholarship в Україні». Конкурс проходить за інформаційної підтримки ДНУ «ІМЗО».
Конкурс спрямований на підтримку студентів, які цікавляться сучасними фінансовими інструментами та інноваціями. Учасники мають можливість продемонструвати свої аналітичні навички та отримати фінансову підтримку для свого навчання чи публікації у наукових виданнях.
Грантовий бюджет конкурсу – 31 000 грн.
Участь безоплатна!
Вітаємо доктора юридичних наук, професора кафедри права Володимира Макарчука з ювілеєм!
Вельмишановний Володимире Степановичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, тепла і злагоди, успіхів у Вашій діяльності.
Нехай мудрість та мир завжди супроводжують Ваше життя, а любов до обраної справи, духовне піднесення та енергія дають сил і наснаги на невтомну працю для реалізації нових планів та задумів.
Нехай Бог дає Вам довгі і щасливі роки життя, а кожен Ваш день буде наповнений світлом радості та добра.
Вітаємо завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., доцента Оксану Грицину з ювілеєм!
Вельмишановна Оксано Володимирівно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!
Ми усі поважаємо та цінуємо Вас за людяність, відвертість і теплоту, порядність, чуйність та доброзичливість.
Нехай збуваються Ваші бажання і прагнення, збережеться все добре, що є у Вашому житті, а доля і надалі щедро обдаровує мудрістю, енергією та натхненням для майбутніх звершень!
Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день!
Вітаємо к.е.н., доцента кафедри економіки Орисю Василину з ювілеєм!
Вельмишановна Орисю Романівно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!
Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!
На факультеті управління, економіки та права в перших числах березня вже традиційно відбулася XI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція на тему «Сучасний менеджмент: витоки, реалії та перспективи розвитку», присвячена 74-й річниці від дня народження видатного українського вченого-економіста, громадського діяча, професора Петра Березівського.
З вітальними словами до учасників звернулися: декан факультету управління, економіки та права, к.е.н., доцент Володимир Ковалів, завідувач кафедри менеджменту та розвитку територій імені Євгена Храпливого, к.е.н., доцент Юрій Дубневич, а також почесні гості та науковці, зокрема Юрій Губені, Людмила Гнатишин, Ірина Черевко, Ганна Жосан, Лілія Балаш, Галина Тибінка, Зеновій та Ярослав Березівські.У конференції взяли участь студенти та молоді науковці з провідних закладів вищої освіти України, які представили результати своїх досліджень у сфері сучасного менеджменту, цифрових технологій, маркетингу, кібербезпеки, штучного інтелекту тощо.
Представники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького:
- Вікторія Кривов’яза з доповіддю на тему «Характерні ознаки японської моделі бізнесу»;
- Назар Хотинський – «Тайм-менеджмент серед студентів закладів вищої освіти: ефективність, проблеми та шляхи вдосконалення»;
- Єгор Жук – «Управління відходами АПК»;
- Назар Петрик – «Необхідність законодавчого регулювання криптовалюти в Україні»;
- Вікторія Скопик – «Перспективи інтеграції та інноваційного розвитку через Е-бізнес»;
- Аліна Рихлевич – «Штучний інтелект в обліку та оподаткуванні».
Сторінка 1 із 49