Вельмишановна Руслано Іванівно!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, життєвого оптимізму, щирої поваги від колег і студентів, вдячності за Вашу натхненну працю, нових професійних здобутків і вагомих досягнень.
Нехай джерело енергії та натхнення ніколи не вичерпується, а всі Ваші ідеї та задуми знаходять підтримку і втілення. Бажаємо, щоб у професійному житті Ви завжди відчували задоволення від результатів своєї роботи, натхнення до нових звершень і впевненість у власних силах.
Нехай поруч будуть надійні друзі та віддані однодумці. Зичимо Вам гармонії, позитивних емоцій і незмінної удачі в усьому!
Вельмишановна Галино Володимирівно!
Щиро вітаємо Вас із ювілеєм!
Прийміть найтепліші слова вдячності та пошани за Вашу відданість справі, невпинне прагнення до нових знань і високий професіоналізм. Ви – яскравий приклад сучасної молодої науковиці, яка поєднує глибокі теоретичні знання з практичними навичками, натхненням і щирою любов’ю до викладацької та наукової діяльності.
Ваша праця надихає студентів і колег, і ми переконані, що на Вас чекає ще багато яскравих перемог, наукових відкриттів та професійних вершин.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, підтримки однодумців, гідної оцінки Вашої праці й гармонії в усьому. Хай кожен новий день приносить нові можливості, цікаві ідеї та щире задоволення від того, що Ви робите.
Вельмишановний Юрію Михайловичу!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!
У цей святковий день щиро бажаємо Вам впевненості у власних силах, натхнення для реалізації найсміливіших задумів, підтримки однодумців і надійних друзів на шляху до амбітних цілей. Нехай кожен новий крок відкриває перед Вами нові перспективи, а професійні успіхи приносять задоволення та стимул до подальшого розвитку.
Нехай усі Ваші мрії та задуми втілюються в життя, а доля щедро обдаровує Вас натхненням, енергією, любов’ю та щастям.
Бажаємо, щоб кожен новий день приносив лише добрі новини, нові звершення та приводи для радості. Нехай удача супроводжує у всіх починаннях, а Ваші талант і працелюбність принесуть заслужене визнання, нові можливості й великі досягнення.
В першій декаді червня 2025 року Польсько-Американська фундація свободи (PAFW) та Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда відзначали 25-річчя свого створення і діяльності. Результатом є славна та успішна історія діяльності, багатогранні досягнення, оперативне реагування на суспільні виклики і дотримання стратегічного курсу – утвердження свободи, демократії та цінностей вільного ринку. Сукупний бюджет PAFW за чверть віку перевищив 285 мільйонів доларів США, стипендії в різних форматах отримали понад 35 тисяч осіб, зокрема у Стипендіальній програмі ім. Л. Кіркланда (де значна частина учасників з України) – понад 1070 осіб. Відомо, що Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда адмініструється та фінансується PAFW. А спільною метою цих установ є організаційна і фінансова підтримка демократії, сприяння суспільній трансформації, утвердження вільного ринку і прав. Вони також твердо, послідовно, в тому числі на програмному рівні, підтримують збройний опір України агресору.
Четверо теперішніх або колишніх працівників ЛНУВМБ ім. С. Ґжицького (Північний кампус) були активними учасниками Стипендіальної програми ім. Л. Кіркланда. Серед них: професор Юрій Губені, доценти Катерина Янковська та Назар Кудла, а також доктор економічних наук Ірина Костецька.
12 червня 2025 року у стінах Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася І Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, студентів та аспірантів «Фінанси, банківська справа та страхування в епоху цифровізації: управлінські виклики та перспективи», співорганізатором якої виступив Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
З вітальним словом на пленарному засіданні конференції від нашого закладу освіти виступив проректор з наукової роботи Олег Федець, який відзначив важливість міжнародної співпраці між закладами вищої освіти та налагодження тісних наукових контактів між усіма співорганізаторами конференції.
Від Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького доповідачами були:
- Юлія Боднарчук, студентка групи Фін-11 (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Галина Східницька);
- Денис Винничак, студент групи Фін-11 (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Андрій Колодій);
- Наталія Сухоставська, студентка групи Оп-51 (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Наталія Жидовська).
У конференції також взяли активну участь аспіранти та молоді вчені університету, які опублікували результати своїх наукових досліджень.
Традиційно кафедра підприємництва та торгівлі ЛНУВМБ ім. С. Ґжицького підтримує тісні академічні зв’язки із кафедрою міжнародної економіки та агробізнесу одного із найавторитетніших аграрних університетів Польщі – Вищої школи сільського господарства (SGGW). Однією із форм співпраці є участь наших науковців в роботі Міжнародної конференції «Сучасні тенденції в міжнародних економічних відносинах».
Цьогоріч особливою темою конференції була «Вільна торгівля та протекціонізм як виклики для глобальної торгівлі та світової економіки».
Науковці кафедри – професор Юрій Губені та доценти Наталія Зеліско і Наталія Райтер – представили 20 травня частину результатів дослідження на тему поступової імплементації європейської бізнес-культури у вітчизняне бізнес-середовище. Доповідь на тему «Європейські стандарти бізнес-культури: як інтегрувати кращі практики в українське бізнес-середовище», виконана англійською мовою, викликала зацікавлення та дискусію. Зокрема, модератор дискусійної сесії «В» доктор Йоанна Стефанчик (dr Joanna Stefańczyk) зацікавилась деякими цифровими новаціями, які добре адаптувались в українському економічному середовищі, зокрема порталом «Дія».
У Львівському національному університеті ім. Івана Франка у Всесвітній день вишиванки відбулись дві знакові події, пов’язані з відзначенням 90-річчя відомого та авторитетного вченого, академіка Академії наук вищої школи, Заслуженого працівника освіти України, доктора економічних наук, професора Івана Романовича Михасюка. Головні організатори конференції та урочистостей – економічний факультет та кафедра економіки підприємств ЛНУ ім. Івана Франка.
Спершу науковці зібрались на Міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку бізнесу в умовах воєнного стану та повоєнної відбудови України». Обмін думками, результати досліджень, дискусія та увага присутніх, а серед них були й вчені з нашого факультету, засвідчили глибоку повагу та пошану до наукового доробку ювіляра. Актуальність тематики доповідей теж була беззаперечною.
А уже опісля засідання конференції відбулася Урочиста академія за участю керівництва ЛНУ ім. Івана Франка, широкої академічної громади Львова, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, численного грона учнів, аспірантів та докторантів вченого.
Вітаємо кандидата юридичних наук, професора кафедри права Богдану Ратушну з ювілеєм!
Вельмишановна Богдано Петрівно!
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, внутрішньої гармонії та натхнення. Нехай у Вашому житті завжди буде місце для радості, визнання та нових можливостей для професійного зростання.
Ваш професіоналізм, багаторічна педагогічна й наукова діяльність, глибокі знання та життєва мудрість є прикладом відданості справі та високого служіння академічним ідеалам.
Нехай кожен новий день приносить Вам задоволення від результатів праці, підтримку колег і однодумців, а також нові звершення й заслужене визнання.
Бажаємо Вам подальших успіхів, плідних здобутків та натхнення!
Факультет управління, економіки та права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького 14-15 травня 2025 року запрошує взяти участь у студентській науковій конференції «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького».
Делегація зі Швеції (адміністративний округ Даларна), яка після візиту до в.о. ректора університету проф. Івана Парубчака завітала на факультет управління, економіки та права, виявила бажання побачити на власні очі освітній процес. Адже їм було цікаво дізнатися, як в умовах війни відбуваються заняття, що студенти знають про Швецію та яку інформацію молоді люди хотіли б донести до Скандинавського півострова.
Вибір впав на розташовані поблизу деканату аудиторії 305, де лекційне заняття проводив завідувач кафедри менеджменту та розвитку територій ім. Є. Храпливого доц. Юрій Дубневич, та 306, де практичний тренінг проводили доценти кафедри підприємництва та торгівлі Наталія Зеліско, Володимир Крупа та Наталія Райтер.
Сторінка 1 із 50