Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають к.т.н., доцента кафедри технології та організації будівництва В.В. Артеменка з ювілеєм!
Вельмишановний Вікторе Вікторовичу!
Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, оптимізму, щирої поваги від людей, вдячності за Вашу працю, натхнення, нових творчих досягнень, успіхів у професійній діяльності та невичерпної енергії для подальшого розвитку.
Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.
Божого Вам благословення на многії і благії літа!

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають к.ф.-м.н., доцента кафедри вищої математики В.І. Косарчина з ювілеєм!
Вельмишановний Володимире Івановичу!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого ювілею!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, тепла і злагоди, успіхів у Вашій діяльності.
Нехай мудрість та мир завжди супроводжують Ваше життя, а любов до обраної справи, духовне піднесення та енергія дають сил і наснаги на невтомну працю для реалізації нових планів та задумів.
Нехай Бог дає Вам довгі і щасливі роки життя, а кожен Ваш день буде наповнений світлом радості та добра.

Із сумом повідомляємо, що на 81 році життя помер доктор технічних наук, професор кафедри будівельних конструкцій факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування Йосип Йосипович Лучко. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають к.е.н., доцента кафедри архітектури С.В. Станько з ювілеєм!
Шановна Світлано Володимирівно!
Прийміть наші щирі вітання з ювілеєм!
В цей чудовий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, творчої наснаги у Вашій відповідальній роботі. Нехай Ваша життєва дорога буде довгою та світлою, незмінними супутниками будуть любов і добро, мир і злагода у Вашій родині, а кожен наступний день приносить бажання працювати і творити!
Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

Вітаємо переможців Всеукраїнського ХХІХ Biennale огляду-конкурсу кваліфікаційних робіт випускників 2023 і 2024 років, який відбувся у Київському національному університеті будівництва та архітектури!
Зокрема, дипломи І ступеня здобули кваліфікаційні роботи Павла Бойка «Ревіталізація пам’яток спільної східноєвропейської спадщини з пристосуванням їх будівель для сучасних потреб на прикладі палацу Жевуських-Лянцкоронських в смт Розділ Стрийського району Львівської області» (керівник – д. мист., професор Романа Кюнцлі), Софії Новик «Кафе-ресторан у селі Топорів Золочівського району Львівської області» (науковий керівник – к.арх., доцент Андрій Степанюк) і Тетяни Михайлишин на тему «Серія індивідуальних будинків в с. Задністрянське Івано-Франківського району Івано-Франківської області» (науковий керівник – к. арх., доцент Ірина Березовецька). Диплом III ступеня здобула робота Руслана Ціника «Проєкт ревіталізації музею Бойківщини у місті Самбір Львівської області» (науковий керівник – канд. арх., доцент Андрій Степанюк).

З 2 грудня 2024 року по 20 січня 2025 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка проходив фольклорно-етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща». Цей захід об’єднав митців-аматорів і професіоналів, які презентували свої роботи, натхненні українськими народними традиціями та святами зимового Різдвяного циклу.
Надзвичайно приємно бачити серед переможців і представників Львівського національного університету природокористування!
У номінації «Макет Різдвяної листівки» дипломи отримали: студентка групи Арх-21 Вікторія Марусяк за листівку «На небі зірка ясна засяла...» та старший викладач кафедри архітектури Степан Пісьо за листівку «Веселих свят!» (категорія «Професіонали»).

12 грудня 2024 року на кафедрі архітектури ЛНУП відбулася робоча зустріч із представниками Університету Бата (Великобританія): архітекторами та співзасновниками проєкту Insulate Ukraine («Утепліть Україну») Гаррі Блекістоном-Х’юстоном та Девідом Коулі.
Архітектори розробили дизайн тимчасових вікон для будівель і споруд, розташованих на територіях, що постійно зазнають обстрілів. На сьогодні вже встановлено 35 000 аварійних вікон. Їхнє інноваційне чотирикамерне віконне рішення, вартістю лише 18 доларів, допомагає сім’ям повертатися до теплих і безпечних будинків, а лікарням – функціонувати у звичному режимі.
Університет Бата в Англії наразі проводить детальніші дослідження використання віконних блоків із напівпрозорим поліетиленом як альтернативної віконної системи і має потребу у співпраці з українськими фахівцями.

12 грудня 2024 р. відбулася вчена рада факультету будівництва та архітектури за участю голови реорганізаційної комісії, професора Івана Парубчака.
На порядку денному були такі питання:
1. Про акредитацію освітніх програм на факультеті.
2. Про курсове проєктування на факультеті та вдосконалення системи виявлення і запобігання академічному плагіату в курсових проєктах та роботах.
3. Про застосування сучасних комп’ютерних технологій в освітньому процесі на факультеті.
Гарант освітньої програми ОС «Магістр» спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» Юрій Боднар окреслив підсумки акредитації, наголосивши на одностайній позитивній оцінці акредитаційної комісії стосовно надання освітніх послуг за цією спеціальністю. Водночас експертна комісія внесла пропозиції щодо поданої акредитаційної справи: активно впроваджувати в освітній процес ВІМ-технології, систематично наповнювати систему Moodle, насамперед тестами для поточного, проміжного і підсумкового контролю, а також відеоконтентом, активніше залучати здобувачів вищої освіти до опитування щодо якості освітнього процесу, стежити за кар’єрним ростом випускників закладу вищої освіти.
Завідувачка кафедри архітектури Романа Кюнцлі поінформувала про стан підготовки кафедри до акредитації ОС «Бакалавр» за спеціальністю 022 «Дизайн».

У стінах Львівського національного університету природокористування завершився навчальний освітній курс з оцінки пошкоджень конструкцій та збереження архітектурної спадщини, який проходив з 18 по 22 листопада 2024 року, щодня із 9:30 до 18:00. Проведення курсу стало можливим за підтримки Бюро ЮНЕСКО в Україні спільно з Інженерною школою при Мінюському університеті (Португалія), яку очолює професор Пауло Б. Луренсо, президент Міжнародного наукового комітету ICOMOS з аналізу та відновлення споруд Архітектурної спадщини (ISCARSAH).
Комплексну навчальну програму було призначено для інженерів-будівельників, архітекторів та студентів з усієї України. Навчання передбачало застосування наукових принципів в аналізі, інноваціях та практичних вміннях для збереження пам’яток та історичних споруд.

18 листопада 2024 р. під егідою ЮНЕСКО у Львівському національному університеті природокористування розпочала роботу програма навчання зі збереження культурної спадщини в Україні.
До програми залучені викладачі і студенти галузі будівництва та архітектури ЗВО Львова.
Роботу заходу урочисто відкрив і побажав плідної праці доктор наук з державного управління, професор, голова реорганізаційної комісії ЛНУП Іван Орестович Парубчак, який звернув увагу на значущість програми, адже будівлі історичної спадщини експлуатуються тривалий час і потребують особливої уваги щодо їх збереження, відновлення та належної експлуатації. Це вкрай актуально в період російської агресії, адже значна частина будівель та споруд культурної спадщини зазнає пошкоджень і руйнації. Іван Орестович наголосив, що тільки фахівці можуть належним чином допомогти відновити і зберегти культурну спадщину, знаючи сучасні новітні технології та практичні навички їх виконання.