Натхненні прикладом колег з факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП, студенти факультету будівництва та архітектури теж вирішили долучитися до важливої справи – донорства крові. Охочих було значно більше, але не всі відповідали медичним показам.
Ми вдячні працівникам Центру служби крові Першого медичного об’єднання м. Львова за високий професіоналізм і надзвичайно комфортні умови, а студентам факультету – за такі важливі кроки взаємопідтримки і допомоги!

8 березня 2023 року студентський актив факультету будівництва та архітектури разом із заступником декана з виховної роботи Оленою Дерпак побували на неймовірній виставі Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької «Львівське танго». Чудова атмосфера Львова 1930-х років, музика вальсу і танго та майстерна гра акторів нікого не залишили байдужим.
Вистава вразила своєю невимушеністю, ніжністю, мелодійністю, легкими нотками гумору і справжніми щирими емоціями. Обов’язково рекомендуємо її до перегляду!

5 березня 2023 року група студенток-архітекторок представляла архітектурну школу ЛНУП на хакатоні для українських студенток «SheBuilds Ukraine Hackathon», організатором якого є канадська архітектурна компанія WZMH Architects за підтримки Посольства України в Канаді та Міністерства освіти і науки України.
У конкурсі взяло участь 150 учасників, 40 команд, 37 вишів України. Виступи оцінюють 19 членів журі.
І хоча підсумки хакатону ще не відомі, можна з упевненістю сказати: команда Львівського національного університету природокористування гідно представила свій виш українській та світовій спільноті.

13 лютого 2023 року на факультеті будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування було проведено обговорення освітніх програм спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 191 «Архітектура та містобудування» і 022 «Дизайн». У заході взяли участь завідувачі кафедр, викладачі факультету, а також студенти. Було заслухано конструктивні пропозиції і зауваження щодо наповнення програм, рецензії та слушні рекомендації від стейкхолдерів, а студенти висловили свої побажання щодо дисциплін вибіркового циклу.

27-28 жовтня 2022 року у Львівському національному університеті природокористування відбулася міжнародна наукова конференція, присвячена проблематиці відновлення соціальної інфраструктури та просторового розвитку територій повоєнної України. Конференцію спільно організували Львівський національний університет природокористування, Черкаський державний технологічний університет, Херсонський національний технічний університет, Львівський державний університет внутрішніх справ та Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.
Учасників міжнародної конференції привітали ректори та проректори вишів-організаторів. Символічно, що науково-дискусійна платформа об’єднала науковців із тимчасово окупованих територій, територій, де проходять активні бойові дії, та територій, що стали прихистком для біженців.

21 жовтня 2022 р. з ініціативи ректорату та особисто ректора Володимира Васильовича Снітинського проведено загальноуніверситетську толоку.
У заході взяли активну участь і професорсько-викладацький склад та допоміжний персонал факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування під керівництвом декана факультету Андрія Васильовича Мазурака.
Було проведено прибирання території навколо лекційного корпусу, а також належно упорядковано територію біля спеціалізованої лабораторії будівельних конструкцій та скульптурної майстерні.

18 травня 2022 року відбулась онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників факультету будівництва та архітектури із випускниками Чернівецького коледжу ЛНУП. Потенційні абітурієнти отримали інформацію про спеціальності факультету, умови вступу та навчання.

12 травня 2022 року відбулась Звітна студентська наукова конференція за результатами досліджень у 2021 році на факультеті будівництва та архітектури. У конференції взяло участь 52 студенти. Заслухано 45 доповідей. Тематика доповідей охоплювала сучасні проблеми архітектури та дизайну, аналіз роботи будівельних конструкцій та фундаментів, технологію будівництва, гуманітарні питання сьогодення.

Кожного року напередодні новорічних свят у Львівському національному аграрному університеті вже понад 20 років поспіль відбувається загальноуніверситетська олімпіада з тривимірної інженерної комп’ютерної графіки.

 

За результатами проведених першого та другого турів на факультетах університету цього року призові місця вибороли наступні студенти:

На факультеті будівництва та архітектури 24-25 червня 2021 року відбулась IV Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології і конструкції в будівництві та архітектура села». З привітальним словом виступили: Андрій Васильович Мазурак, к.т.н., в.о. професора, декан факультету будівництва та архітектури, Юрій Євгенович Фамуляк, к.т.н., доцент, завідувач кафедри технології та організації будівництва та Юстина Собчак-Пястка, к.т.н., доцент кафедри механіки конструкцій відділу будівництва, архітектури та інженерії довкілля Технологічно-природничого університету (м. Бидгощ, Польща).

 

У рамках конференції були заслухані доповіді науковців: з Технологічно-природничого університету (м. Бидгощ, Польща), а саме к.т.н., доцента Юстини Собчак-Пястки та д.т.н. професора Михайла Делявського; з Гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташиця (м. Краків, Польща) – д.т.н, професора Романа Івановича Кінаша; з факультету будівництва та архітектури та землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету.

 

Також своїми здобутками поділись науковці та аспіранти з Національного університету водного господарства та природокористування, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Національного університету «Львівська політехніка», Київського національного університету будівництва та архітектури, Криворізького національного університету, Ужгородського національного університету, Черкаського державного технологічного університету та ін.

 

До доповідей також долучились представник фірми «IMPERATYV. Композитна арматура та сітка» Олександр Акіменко (м. Харків) з доповіддю на тему «Композитна арматура: основні переваги, особливості використання та приклади економії» та реставратор будівель і споруд Андрій Федоришин (м. Львів) з доповіддю на тему «Використання романцементів при реставрації будівель та споруд».

 

Наприкінці конференції були підведені підсумки її роботи та учасники подякували організаторам конференції.