30 квітня, у Велику п’ятницю, в університетському храмі святого рівноапостольного князя Володимира Великого відбулася вечірня із виставленням Плащаниці. 

Тебе, що світлом, немов ризою, зодягаєшся, зняв Йосиф з Никодимом, бачивши мертвого, нагого, непохованого, ревним плачем заплакали і, ридаючи, промовили: «Ох горе, наш найсолодший Ісусе! Побачивши Тебе на хресті повислого, сонце негайно мороком покрилося і земля зо страху задрижала й церковна заслона роздерлася. А тепер бачу Тебе, що задля мене сам пішов на смерть. Як же ж поховаю Тебе, мій Боже? Або якою плащаницею обгорну? Якими руками діткнуся Твого нетлінного Тіла? Або яку пісню заспіваю при Твоїй смерти, Щедрий? Величаю Твої страсті, піснями славлю Твоє погребення з воскресенням, і кличу: «Господи, слава Тобі». (Надгробна стихира при покладанні Плащаниці)

Нещодавно Бюро УГКЦ з питань екології видало церковно-екологічний календар на 2021 рік, який має на меті сприяти усвідомленню, що земля – це Божий дар і спільне благо. Календар видано за партнерської підтримки Львівського національного аграрного університету.
Церковно-екологічний календар на 2021 рік є перекидним, формату А5, складається із 32 сторінок і містить 12 світлин, з яких 2 – з архіву ЛНАУ. На кожній світлині – цитата зі Святого Письма про землю і нашу відповідальність за цей безцінний Божий дар.
В календарі міститься компендіум вчення Церкви про Божий дар – землю. Тут подане вчення енцикліки Laudato Si Папи Франциска про відповідальність за землю як невід’ємну складову покликання кожної людини, життя в Христі та прослави Творця.
Дякуємо Екологічному Бюро за подарунок у вигляді 10 церковно-екологічних календарів на 2021 рік, енцикліки «Laudato Si» Папи Франциска та кишенькових календарів.

Поклоняємось страстям Твоїм, Христе, поклоняємося страстям Твоїм, Христе, поклоняємося страстям Твоїм, Христе, покажи нам і славне Твоє воскресіння.
У Страсну п’ятницю 26 квітня 2019 року ректорат, викладачі і студенти Львівського національного аграрного університету взяли участь в молитовному дійстві виставлення Плащаниці Господньої в храмі св. рівноапостольного князя Володимира Великого.

«Претерпівий за нас страсти, Ісусе Христе, Сине Божий, помилуй нас!» – такі слова із страсної пісні знаменують одну з найвеличніших подій у християнському світі. Так, 23 квітня у місті Дубляни відбулась театралізована Хресна дорога за участі студентів Львівського національного аграрного університету. Жителі та гості міста мали змогу на власні очі побачити та пройти цей шлях разом із головними героями. Цьогорічна Хресна дорога була ювілейною, тому суттєво відрізнялася своїм форматом та оригінальністю подачі інформації. 25 студентів-акторів повністю відтворювали кожну стацію Хресної ходи на трапі. Розпочалось це дійство біля храму Різдва Пресвятої Богородиці. Приємно, що нас підтримало скільки мешканців Дублян, адже сотні людей пройшли Хресну дорогу та подивились на цю виставу. Така велика кількість глядачів створювала якусь особливу і по-справжньому величну атмосферу дійства. Протягом усього періоду викладачі та студенти факультетів, учасники студентського самоврядування та парафіяни церков несли хрест, а очолювала колону чудотворна ікона Матері Божої, покровительки сім‘ї.

11 квітня 2019 року у Львівському національному аграрному університеті відбулася Урочиста академія з нагоди присвоєння почесного звання Doctor Honoris Causa ЛНАУ Предстоятелю Православної церкви України, Блаженнішому Епіфанію та науково-практична конференція «Томос і Україна».

Урочистість розпочалася молитвами «Будь ім’я Господнє» та «Отче наш» у виконанні Народної хорової капели «Джерела Розточчя». Ректор університету, академік НААНУ Володимир Снітинський представив високодостойних гостей університету – Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського та всієї України, Архієрея Православної церкви України, керуючого Львівською єпархією Православної церкви України, Митрополита Львівського Макарія, Архієрея  Православної церкви України, керуючого Львівською та Сокальською єпархією, Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, єпископа Володимир-Волинського і Турійського ПЦУ Матфея, Правлячого Архієрея Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ,  Владику Михаїла Колтуна, голову Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютку, голову Львівської обласної ради Олександра Ганущина, ректорів львівських університетів, духовенство та представників громадськості Львова.

Всечесніший Патріарше Філарете!
Всечесніший Архієпископе Макарію!
Вітаємо Вас із грандіозною історичною подією, а саме з прийняттям позитивного рішення Вселенського Патріарха і Синоду про створення Єдиною Помісної Православної Церкви та дякуємо Вам за приклад непохитності Вашої Віри!  Справедливим рішенням Синоду відновлено також ваше сопричастіє із Вселенською церквою, а це значить, що Україна незабаром отримає Автокефалію – півтисячолітню мрію українців.
Офіційне повідомлення Головного секретаріату Святого і Святішого Синоду Вселенського Патріарха від 11 жовтня 2018 року, яким прийнято рішення про надання Україні автокефалії, – це початок позитивних змін в нашому суспільстві та підняття авторитету Церкви. Особлива подяка Вам, Отцям нашої Церкви, за Вашу твердість у Дусі,  за Ваші молитви, які зруйнували мури брехні та провокацій і якими було відновлено історичну справедливість!
Ми горді тим, що маємо таких отців народу, як ви! З нами Бог і правда!

https://www.patriarchate.org/-/communiq-1

Одним з найшановніших церковних свят для українців є свято Покрови Пресвятої Богородиці, адже омофор Божої матері став символом заступництва для козаків, для вояків Української повстанської армії, а тепер – для захисників України.

Для Львівського національного аграрного університету це свято також особливе. Адже 9 років тому саме на Покрову було освячено новозбудовану церкву св. рівноапостольного князя Володимира Великого, яка була зведена завдяки щедрим пожертвам усього колективу нашого навчального закладу. Ініціатором спорудження та фундатором церкви став ректор ЛНАУ, академік НААНУ Володимир Васильович Снітинський, який доклав величезних зусиль, щоб студентська церковка стала реальністю.

6 квітня 2018 року в храмі Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого Львівського національного аграрного університету відбулася Вечірня з виставленням Плащаниці. У храмі зібралися ректорат, професори, викладачі, студенти та працівники університету, щоб у спільній молитві провести похорон Ісуса Христа, невинно засудженого і розп’ятого. Кожен із присутніх в думках доторкнувся до Христових ран, ще раз пережив великі муки його і разом з ним поховав усі свої гріхи, щоб в радості зустріти світле Воскресіння Христове.

Нехай Мир та Божа ласка вступлять у кожну оселю та родину нашої великої університетської спільноти.