Електронний каталог НБ ЛНУП

Електронний каталог дає можливість здійснювати швидкий і якісний пошук літератури за різними параметрами, такими як автор, назва документа, рік видання, мова, вид документа (книга, рукопис, збірник, дисертація, автореферат, журнал тощо), наявність електронної версії документа та деякими іншими класифікаторами.

Електронний каталог Наукової бібліотеки ush.com.ua/lvlnup

Замовити літературу можна через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Каталог також доступний з планшета або смартфона з ОС Android.

Завантажити застосунок

з Google Play

Налаштувати параметри

адреси бібліотеки

   

Електронні ресурси

У Науковій бібліотеці ЛНУП до послуг користувачів довідково-інформаційні періодичні українські та зарубіжні видання в електронному вигляді та бази даних з повнотекстовими ресурсами:

 • Наукова періодика України http://www.nbuv.gov.ua – портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України. Надає відкритий доступ до наукових журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні.
 • УКРАГРОТЕКА  – національний інформаційний ресурс (електронний каталог) http://base.dnsgb.com.ua. Містить анотовані бібліографічні записи на книги, брошури, журнали, бази даних, електронні документи, ресурси Internet та інші документи з колекції бібліотеки, а також на статті зі збірок, періодичних видань з питань АПК, виданих в Україні. Тематичні рубрики: екологія, охорона природи, ботаніка, біологія, економіка сільського господарства, ветеринарія, лісове господарство, організація і управління сільськогосподарським виробництвом, механізація сільського господарства, ґрунтознавство, агротехніка, сільськогосподарська меліорація, добрива. Ведеться ДНСГБ УААН з 2000 р. Об’єм – 180 тис. записів, українською мовою.
 • АГРОПРОМ – агропромисловий портал https://agro-prom.com.ua  – на порталі розташований сільськогосподарський Інтернет-гіпермаркет. Інформаційно-довідкова частина порталу має розділи: рослинництво, тваринництво, сільськогосподарська техніка, переробка та якість продукції, земля, технології, економіка, статистика, огляди, законодавство.
 • AGRONEWS https://agronews.ua – головні новини аграрного бізнесу. Інформація про конференції, круглі столи, агромоніторінг ЗМІ, PR-послуги.
 • Асоціація фермерів та приватних землевласників України http://www.farmer.co.ua/ – газета «Фермер України», виставка «Агроринок», довідник аграрних підприємств.
 • AGRIS http://agris.fao.org/ – міжнародна інформаційна система з сільськогосподарських наук і технологій. Включає бібліографічні записи і реферати документів з сільського господарства і суміжних галузей з країн – членів FAO. Ведеться національними центрами країн-членів FAO і Координаційним центром AGRIS в Римі з 1975 р.
 • AGORA http://www.aginternetwork.org/ – глобальні дослідження в сільському господарстві. Включає бібліографічні записи і повні тексти зі світового потоку публікацій з сільського господарства. Ведеться Продовольчою сільськогосподарською організацією ООН (FAO) англійською, арабською, іспанською, французькою мовами. Провідні наукові видавництва Європи і США відкрили доступ до своїх онлайн-журналів в галузі сільського господарства.
 • EBSKO http://www.ebsco.com/ – включає бібліографічні записи і повні тексти зі світового потоку публікацій з сільського господарства. Ведеться компанією EBSCO Publishing англійською мовою.
 • DOAJ Directory of Open Access Journals http://www.doaj.org/ – доступ до повних текстів наукових журналів. Включає повні тексти наукових журналів з сільського господарства і суміжних галузей зі світового потоку публікацій. Ведеться Lund University Libraries, Head Office англійською мовою.

 

Відкрито онлайн-доступ до повнотекстової бази підручників видавництва «Центр навчальної літератури» (ЦУЛ).

Адреса доступу: http://www.culonline.com.ua

Для входу в систему необхідно ввести:

Логін: lnau

Пароль: library

Колекція містить понад 1307 навчальних видань, які щомісяця оновлюють за рахунок поповнення новою літературою.

Тематика:

- аудит, бухгалтерський, кадровий облік;

- фінанси та економіка;

- менеджмент і маркетинг;

- правова література;

- гуманітарні науки;

- природничі та технічні науки;

- кодекси України;

- підготовка до іспитів.

ЦУЛ – найбільша книготорговельна та видавнича компанія в Україні, що спеціалізується на виданні та продажі навчальної та довідкової літератури.

Для забезпечення доступу до інформаційних, дослідницьких та освітніх ресурсів для користувачів у приміщенні Наукової бібліотеки працює електронний читальний зал.

Віртуальна довідка «Запитай бібліотекаря»

У Вас виникли запитання щодо роботи Наукової бібліотеки, її послуг та використання ресурсів? Ви не знайшли того, що шукали? Маєте пропозиції щодо придбання нових книг? У Вас є зауваження або пропозиції щодо роботи бібліотеки чи якості обслуговування? Бібліотекарі у читальних залах не змогли Вам надати відповідь на Ваше запитання?

Щоб отримати відповіді на ці запитання і не тільки, пропонуємо скористатись електронною скринькою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Розглянувши Ваші запитання чи пропозиції, ми надішлемо Вам на вказану електронну скриньку відповідь у мінімально можливі терміни.

Визначення індексів УДК

Пропонуємо користувачам послугу віддаленого визначення індексів УДК. Для користування послугою потрібно всього лиш надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. форму замовлення:

 • Прізвище, ім’я автора;
 • Місце праці чи навчання;
 • E-mail;
 • Назва роботи;
 • Визначити пріоритетність науки, з точки зору якої розглядається предмет (наприклад: природні умови – географія, регіональна економіка чи екологія);
 • Ключові слова.

У найкоротші терміни на вказану Вами електронну скриньку буде надіслано індекс УДК. Зверніть увагу, що послуга надається користувачам НБ ЛНУП.

Шановні користувачі!

Research4Life
Безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів – колекції електронних наукових книг та журналів бази низки великих видавничих компаній в межах проєкту Research4Life.
Платформа Research4Life складається з 5 колекцій літератури:
Hinari – дослідження в галузі біології та медицини;
AGORA – дослідження в галузі сільського господарства;
OARE – дослідження навколишнього середовища;
ARDI – доступ до науково-технічної інформації;
GOALI – дослідження в галузі права та соціальних наук.
Використання зазначених ресурсів можливе з усіх підключених до Інтернету приміщень нашого університету.
Щоб розпочати сеанс використання матеріалів Research4Life потрібно:
Перейти на єдиний портал Research4Life https://portal.research4life.org/ або спеціальні портали AGORA або ARDI:
Hinari: https://portal.research4life.org/
AGORA: https://agora.research4life.org/
OARE: https://portal.research4life.org/
ARDI: https://ardi.research4life.org/
GOALI: https://portal.research4life.org/
Натисніть на кнопку «силует» (Увійти) у верхньому правому куті екрана.
На сторінці Research4Life Secure Login ви повинні:
Ввести своє ім’я користувача: UKRR4L260
Ввести свій пароль: Prime63
Натиснути кнопку Вхід.
In the Research4Life Secure Login page you have to:
Type your User Name: UKRR4L260
Type your Password: Prime63
Click the Login button.
Тепер ви готові використовувати Research4Life.

Шановні користувачі!

Відкрито онлайн-доступ до повнотекстової бази підручників Видавничого дому «КОНДОР».
Адреса доступу:
https://online-condor.com.ua/

Для входу в систему необхідно ввести:
Логін: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Пароль: Lnup2024

Колекція містить понад 1100 видань, які щомісяця оновлюють за рахунок поповнення новою літературою.
Тематика:
- гуманітарна освіта;
- економічна література;
- технічна література;
- природнича література;
- юридична література;
- класична література;
- монографії.