22-24 вересня у Львівському національному аграрному університеті відбувся ХХІ Міжнародний науково-практичний форум «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій». Такий захід у нашому університеті в другій половині вересня відбувається щорічно і вже давно отримав статус однієї з найважливіших подій у сфері аграрної науки України. Цьогоріч через карантинні обмеження наукові заходи в рамках форуму відбувалися дистанційно.

19-21 березня 2019 року на кафедрі обліку та оподаткування Львівського національного аграрного університету відбулася І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція  «Актуальні проблеми сучасного бізнесу: обліково-фінансовий та управлінський аспекти» за  участю науковців з Інституту модернізації змісту освіти, Латвійського сільськогосподарського університету, Білоруської державної сільськогосподарської академії, Вроцлавського технологічного університету, Старопольської вищої школи,  Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Полтавської державної аграрної академії, Дніпровського державного аграрно-економічного університету та ін.
З матеріалами конференції можна ознайомитися у доданих файлах.

The Erasmus+ Program  (Student mobility for studies) welcomes Bachelor and Master students from the Faculty of Agro-Technologies and Ecology to apply for studies during the academic year 2019-2020 (autumn semester at the university of Lleida (Spain) in the school of Agricultural and Forestry Engineering www.etsea.udl.cat

The program covers the travel expenses and provides the scholarship for the whole period of studies.

To apply for the program the following documents are required:

- application letter

- copy of the transcript of records with the grades in special courses and the English language course

- certificate of the English language course (level B1or B2) if the language level at the university is not sufficient

22-24 листопада 2018 р. у Львові в приміщенні виставкового центру «Південний-ЕКСПО» відбулася ІІІ Міжнародна агропромислова виставка «Euro-AGRO», учасниками якої були близько 80 вітчизняних і зарубіжних підприємств та організацій агропромислового комплексу. Профільним партнером виставки є Львівський національний аграрний університет, працівники якого взяли активну участь у всіх основних її заходах.
Експозиція нашого університету була однією з найпопулярніших. Розміщена на ній інформація про основні наукові розробки, надавані освітні послуги викликала значний інтерес у представників аграрного бізнесу.  Непідробне захоплення відвідувачів викликали творчі колективи нашого університету, які виступили з концертом на відкритті виставки.

Відбулося засідання галузевої конкурсної комісії І етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» у Львівському національному аграрному університеті.

На розгляд комісії надійшло 37 студентських наукових робіт.

На підставі оцінювання конкурсних робіт під час І етапу (рецензування) другого туру Конкурсу до участі у другому етапі допущено 31 студентську наукову роботу. Автори цих робіт отримають запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 28-29 березня 2018 року у Львівському національному аграрному університеті в м. Дубляни Жовківського району Львівської області. Студенти матимуть змогу зробити наукову доповідь і в процесі дискусії захистити результати своїх досліджень.