The opportunity for young researchers to apply for the BUP Mobility Grant which can be a financial support of up to 3000 Euros. Students at BUP participating universities have both the opportunity to apply to become an intern at the BUP Coordinating Secretariat or to apply to become a BUP Student Ambassador. Last but not least, 5 June 2023 is the last day to apply to take part in the Research Networking Workshop on Environmental Issues connected to the consequences of the war, organised by the Ukrainian colleagues.

For more information e-mail to: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

This conference will take part online on 18-19 May 2023 and the theme is «Renewable Energy and Energy Efficiency of the 21-st Century».
More detailed information about the conference and how to submit papers can be found via the website of the Ukrainian-Polish Center at the National Technical University of Ukraine «Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute» (https://upc.kpi.ua/10206/10206/).
The deadline to submit papers for the conference is 15 May 2023.

Оголошується набір в рамках програми ЄС Еразмус+ (кредитна мобільність) студентів на навчання протягом 5 місяців весняного семестру або протягом 2022–2023 академічного року до університету м. Ллейда (Іспанія). Вартість програми (витрати на проїзд та стипендія) забезпечується коштами ЄС.
Вимоги до учасників програми – на сайті університету у розділі «Відділ міжнародних зв’язків».

Учасники беруть участь в 12-тижневому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін.

Стажування проходить в одному з 70 університетів Канади.

 

Умови участі:

 

  • вік від 18 років;
  • володіння англійською або французькою мовою на розмовному рівні (екзамен не потрібний);
  • академічний середній бал вище 80%;
  • бути зарахованим до загальноосвітніх програм бакалаврату (3-й курс) в університетах;
  • мати станом на вересень 2022 року щонайменше один семестр до закінчення навчання, а максимум – три;
  • мати можливість приїхати до Канади на стажування у період з 1 травня до 30 липня 2022 року;
  • мати можливість повернутися до України у період з 31 липня до 30 жовтня 2022 року;
  • закордонний паспорт (дійсний до січня 2023 року).

14-18 червня 2021 р. в рамках підписаної угоди за програмою ЄС Еразмус+ КА107 (академічна мобільність викладачів) відбувся візит професора Пйотра Пруса з Технологічно-природничого університету імені Яна та Єнджея Снядецьких у Бидгощі (Польща) до нашого університету.
На факультеті агротехнологій і екології проф. Прус прочитав ряд лекцій на тему «Нові підходи та інноваційні рішення у вирощуванні сільськогосподарських культур» для студентів магістерської програми, аспірантів та викладачів.
В ході візиту проф. Прус ознайомився з університетом, зустрівся з адміністрацією, а також взяв участь у практичному семінарі у Пустомитівському районі, присвяченому вирощуванню ріпаку та озимої пшениці.
Під час зустрічі було обговорено також співпрацю в рамках програми Балтійських університетів, активними учасниками якої є обидва заклади вищої освіти. Треба відзначити, що в ході візиту було отримано інформацію від координатора Еразмус+ з Технологічно-природничого університету у Бидгощі про те, що вони запрошують одного зі студентів ЛНАУ на навчання протягом осіннього  семестру в рамках програми мобільності студентів. Сподіваємося, що наша успішна співпраця триватиме і в майбутньому.

The call is announced for the period of autumn  semester 2021 to the Lleyda university  Escola Tecnica Superior d'Enginyeria Agraria, Universitat de Lleida, Av. Rovira Roure, 191; 25198 Lleida, Catalonia, Spain www.etsea.udl.cat).

The terms of the program are the following:

- working language is English;

- the period of study  is 5 months (autumn semester 2021);

- the travel costs and scholarships are covered by EU grant costs;

- the field of study is Agriculture  and  Environmental studies.

To participate in the program you are to submit to the international relations office (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)  the following documents:

- the motivation letter (why do you want to participate in the program);

- you should prove your English language ability either orally or submitting the language certificate proving B1 level;

- provide the average transcript of record score.

Please get acquainted with official site of the Lleyda university where you can find the list of disciplines taught.

The deadline for submitting the documents is April 30, 2020.

Запрошуємо до участі у круглому столі «Загрози міжнародній безпеці в Карпатському регіоні», який пройде 22 квітня 2021 року онлайн на платформі Google Meet.
Початок – об 11.00.
Організатори: Ужгородський національний університет.
Напрями роботи круглого столу:
- Основні виклики міжнародній безпеці в Карпатському регіоні;
- Вплив російської агресії на стан міжнародної безпеки в Карпатському регіоні;
- Перспективи міжнародної безпеки в Карпатському регіоні в умовах пандемії COVID-19;
- Роль Люблінського трикутника та можливості його розширення;
- Перспективи долучення України до «Бухарестської дев’ятки».
Контактна особа: проф. Ігор Тодоров, тел.: +38 050 278 5354.

Залучаємо студентів ефективно – що відбувається і як це покращує міжнародні перспективи університетів. /Involving students effectively – what happens and how it improves universities: international perspectives.
19 квітня 2021 року.
17:00 – 18:30 CEST (італійський час).
Реєстрація за посиланням: https://www.eventbrite.it/e/147558672963

Оголошено конкурс на програму ЄС Еразмус+ КА1 кредитна мобільність (університет м. Ллейда, Іспанія). До участі запрошуються студенти факультету агротехнологій і екології (бакалаври і магістри).