Оголошення для абітурієнтів
Спеціальності ОС «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти
Спеціальності ОС «Бакалавр» на основі ОПС фахового молодшого бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста, ОС молодшого бакалавра
Спеціальності ОС «Бакалавр» на основі ОС «Бакалавр» або ОС «Магістр»
Спеціальності ОС «Магістр» на основі ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр»
Спеціальності ОС «Магістр» на основі ОС «Магістр» та ОКР «Спеціаліст»
З 1 вересня 2024 року надавачем послуг з водопостачання та водовідведення для споживачів м. Дубляни буде ЛМКП «Львівводоканал»
18 липня 2024 року підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Львівським національним університетом природокористування, Департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, Управлінням адміністрування та розвитку громад департаменту природних ресурсів, будівництва та розвитку громад ЛМР та ЛМКП «Львівводоканал», метою якого є тісна координація дій для досягнення спільної суспільно важливої та невідкладної мети – забезпечення мешканців Дублян якісними та надійними послугами з централізованого водопостачання та водовідведення. Цей документ, який від нашого ЗВО підписав в.о. ректора професор Василь Лопушняк, став важливим підсумком великої багаторічної роботи, проведеної Міністерством освіти і науки України, Львівською міською радою та Львівським національним університетом природокористування для покращення санітарно-епідеміологічного стану у громаді м. Дубляни.
Вітаємо з ювілеєм!
Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають к.е.н., ст. викладача кафедри підприємництва та торгівлі Г.В. Батюк з ювілеєм!
Вельмишановна Ганно Володимирівно!
Ваш професіоналізм, мудрість, наполеглива праця сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання нашого університету. Ми усі поважаємо та цінуємо Вас за людяність, відвертість і теплоту, порядність, чуйність та доброзичливість.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею! Бажаємо Вам миру, добра, Божих щедрот, радості та наснаги.
Нехай збуваються Ваші бажання і прагнення, збережеться все добре, що є у Вашому житті, а доля і надалі щедро обдаровує мудрістю, енергією та натхненням для майбутніх звершень!
Вітаємо з ювілеєм!
Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають к.с.-г.н., в.о. доцента кафедри екології О.Б. Скаб з ювілеєм!
Вельмишановна Оксано Богданівно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, тепла і злагоди, успіхів у Вашій діяльності.
Нехай мудрість та мир завжди супроводжують Ваше життя, а любов до обраної справи, духовне піднесення та енергія дають сил і наснаги на невтомну працю для реалізації нових планів та задумів.
Нехай Бог дає Вам довгі і щасливі роки життя, а кожен Ваш день буде наповнений світлом радості та добра.
Вітаємо з ювілеєм!
Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного університету природокористування щиро вітають к.е.н., в.о. доцента кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Л.М. Стадницьку з ювілеєм!
Вельмишановна Лесю Михайлівно!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого ювілею!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, оптимізму, щирої поваги від людей, вдячності за Вашу працю, нових успіхів і вагомих досягнень у професійній діяльності, а також невичерпної енергії для подальшого розвитку.
Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена лише задоволенням і перемогами.
Засідання ректорату Львівського НУП
22 липня 2024 р. під головуванням в.о. ректора Василя Лопушняка відбулося засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Членами ректорату було обговорено наступні питання: про реалізацію ухвали Львівської міської ради № 4958 від 04.07.2024 щодо прийняття з державної власності об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства ЛНУП; про хід планових ремонтно-будівельних робіт на території університету; про підготовку до початку освітнього процесу в 2024–2025 н.р.; про стан оформлення військових документів згідно з вимогами чинного законодавства України в аспірантів університету; про поточні завдання з навчально-виховної роботи в університеті.
Оголошення
Львівський національний університет природокористування відповідно до ст. 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Статуту університету та Положення про конкурсний відбір на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування».
Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування»:
- освітній ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста);
- громадянство України та вільне володіння українською мовою;
- мати стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менш як п’ять років. До зазначеного стажу може бути зараховано до трьох років стажу роботи на керівних посадах.
Термін подання претендентами документів для участі в конкурсі – два місяці з дня розміщення на офіційному вебсайті університету оголошення про проведення конкурсного відбору.
Документи приймаються за адресою:
вул. Володимира Великого, 1, м. Дубляни, Львівський район, Львівська область, 80381,
Головний учений секретар, каб. 231, тел. (032) 22-42-502
15 липня – День Української Державності
Щиро вітаю академічну спільноту нашого університету з Днем Української Державності!
Відзначення цього свята, встановленого Указом Президента України від 24 серпня 2021 року, переконливо пригадує нам, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію і наша країна успадкувала визначальні ознаки держави від різних періодів своєї історії.
Сьогодні ми також вшановуємо пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира Великого та День хрещення Руси-України – епохальну подію, яка ще тоді засвідчила державотворчий та цивілізаційний європейський вибір наших предків.
Україна – свята мати Героїв, які творили та виборювали її державність упродовж століть. Їхній чин гідно продовжують новітні Українські Герої – воїни ЗСУ, волонтери, медики та усі громадяни, які сьогодні своєю самовідданою працею наближають Українську Перемогу! І хай нинішнє наше свято ще більше зміцнює нас усіх у переконанні, що наша держава була, є і буде у віках!
Слава Україні! Героям слава!
В.о. ректора ЛНУП професор Василь Лопушняк
Вітаємо зі 100-річним ювілеєм!
Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають з ювілеєм ветерана нашого університету Івана Дмитровича Вахняка, якому 15 липня цього року виповнюється 100 років!
Життя Івана Дмитровича тісно пов’язане з нашим університетом. У 1951 р. він закінчив факультет механізації сільського господарства Львівського сільськогосподарського інституту.
У 1951–1957 рр. працював начальником технічного відділу Станіславського авторемонтного заводу.
В нашому закладі Іван Дмитрович працював з 1957 до 1993 року: спочатку на посаді асистента, потім – старшого викладача кафедри ремонту сільськогосподарської техніки.
У 1993–1997 рр. працював провідним інженером в МП «Катет».
Ми усі щиро вітаємо Івана Дмитровича з такою поважною життєвою датою, висловлюємо вдячність та шану за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та життєвий досвід.
Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, щастя, радості, спокою, родинного затишку та ще довгих років життя під мирним українським небом.
Сторінка 1 із 195