З приємністю повідомляємо, що Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти (IIE) оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування і проведення дослідження на 2025–2026 академічний рік.
Для студентів старших курсів та випускників ЗВО
• Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.
Для молодих викладачів та дослідників
• Fulbright Research And Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
Для кандидатів та докторів наук, дослідників та фахівців
• Fulbright Visiting Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.
https://fulbright.org.ua

 

Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Білостоцьким університетом (факультет наук про освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи».
Дати проведення: 4 березня – 12 квітня 2024 року.
Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.
Стажування організоване за допомогою програмного комплексу Zoom з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.
Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).
Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/
Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма.pdf)Програма.pdf243 Кб
eitFood
2024 applications are now open
The EIT Food Seedbed Incubator is looking for technology developers, both professionals and academics, who want to deeply understand their customers and market and validate whether there is the market need for their innovation.
You have been identified as a high potential candidate for the EIT Food Seedbed Incubator programme.
eitFood
Why sign up?
We support you every step of the way:
  • 6 month cohort style programme
  • Connect with 100+ potential customers and stakeholders to validate your market
  • Receive €10,000 (subject T&C) in equity-free funding for travel to networking events across Europe
  • Develop a business model and receive 1:1 coaching and entrepreneurial training
 
 


Access to the world’s largest and most dynamic food innovation community
Join our EIT Food Seedbed Incubator programme and become part of the world’s largest and most dynamic food innovation community. Not only that, the Seedbed Incubator programme connects you with industry-leading corporates, investors, research partners, peers and technology experts to help you validate the biggest market opportunities to turn your innovation into impact.
Applications open on the 18th of December 2023 and close on the 19th of February 2024, the selected startups will be announced in March 2024.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (01BC_Brochure_web_interactive.pdf)Інформаційний буклет.pdf1692 Кб

Запрошуємо Вас до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Ліси природно-заповідних територій в умовах глобальних змін» (з нагоди 25-ї річниці Національного природного парку «Сколівські Бескиди»).
Проведення конференції заплановане на квітень/травень 2024 року. До участі у конференції запрошуємо науковців, аспірантів та працівників природно-заповідних установ.
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.
Форми участі: очна (усна доповідь, стендова доповідь, участь без доповіді), заочна, дистанційна.
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому файлі.

Освітній проєкт «Агрокебети» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках проєкту «АгрокебетиPRO» та за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» підготували серію онлайн-курсів для тих, хто прагне розвиватися та досягати більшого в агросфері:
Онлайн-курс «Менторська підтримка в агро»;
Онлайн-курс «Особливості працевлаштування в агро»;
Онлайн-курс «Агропідприємництво».
Реєструйтеся на платформі «АгрокебетиPRO» та відкривайте для себе світ можливостей https://courses.agrokebety.com//


 

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, облік, фінанси та право: стратегічні пріоритети розвитку в умовах глобалізації», яка відбудеться 28 листопада 2023 року в м. Кропивницький, Україна.
Оголошення розміщено на офіційному сайті за адресою: http://www.economics.in.ua/2022/12/25-2022.html
Всі учасники конференції отримають:
1) сертифікат учасника із зазначенням загальної кількості академічних годин: 6 год (0,2 кредита ECTS) (сертифікат видається у разі необхідності);
2) програму конференції (у разі необхідності);
3) друкований збірник конференції (у разі необхідності);
4) електронний збірник конференції, який буде відправлено на електронну адресу учасника та розміщено на сайті Центру фінансово-економічних наукових досліджень за адресою: http://www.economics.in.ua;
5) розсилку та розміщення збірника конференції у бібліотеках України.
З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному буклеті.

Вкладення:
Скачати цей файл (inform_buklet_ekonomika_28.11.2023.pdf)Інформаційний буклет.pdf278 Кб

Запрошуємо вас взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи», яка відбудеться 16-17 листопада 2023 року в межах виконання проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module.
Конференція відбудеться в Національному університеті «Львівська політехніка» у змішаному форматі (офлайн та онлайн з використанням Microsoft Teams). Детальніша інформація буде надіслана всім учасникам в листопаді, перед проведенням конференції.
До участі в конференції запрошуються представники підприємств (організацій), викладачі й співробітники ЗВО, вчені, докторанти, аспіранти, студенти та всі охочі.
Участь у конференції безкоштовна.
Всі учасники отримають сертифікати.
Для заповнення заявки та завантаження тез доповідей перейдіть за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJiYwxOLln6yzhR-ldDAPp9Ueki6-dN-Yv17An1GNM296X1w/viewform
Детальніше у приєднаному файлі та на сайті: https://science.lpnu.ua/qm-2023

Вкладення:
Скачати цей файл (conf_QM_Lviv_2023.pdf)conf_QM_Lviv_2023.pdf244 Кб
Скачати цей файл (conf_QM_Lviv_2023.en.pdf)conf_QM_Lviv_2023.en.pdf328 Кб

Оголошується реєстрація на стажування за програмою «Сучасні форми і методи організації освітнього процесу в умовах цифрової трансформації», яке пройде 2 листопада – 14 грудня 2023 року на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери Університету Ушинського.
Обсяг – 180 годин / 6 кредитів ЕКТС.
Кожен учасник підвищення кваліфікації (стажування) отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.
Анкета доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgM0XG1XcvQjFP8eAKd1UwR1-DQv71g2RK8HvuIcsN4E34og/viewform?usp=sf_link
Детальна інформація за телефоном: +380(98)-439-56-00 (Соловейчук Олена Максимівна).

 

Запрошуємо вас взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи», яка відбудеться 16-17 листопада 2023 року в межах виконання проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «European Experience in Implementing QMS for Products and Services».
Конференція відбудеться у змішаному форматі (офлайн та онлайн з використанням Microsoft Teams). Детальніша інформація буде надіслана всім учасникам в листопаді, перед проведенням конференції.
Більше інформації про конференцію – в прикріпленому файлі.

Вкладення:
Скачати цей файл (conf_QM_Lviv_2023.pdf)conf_QM_Lviv_2023.pdf363 Кб

Запрошуємо вас взяти участь у роботі XII Міжнародної науково-практичної конференції «Енергоефективний університет», яка відбудеться 26 жовтня 2023 року в Київському національному університеті технологій та дизайну (Україна).
У роботі конференції беруть участь провідні фахівці з України, Австрії, Азербайджану, Данії, Іраку, Ірландії, Німеччини, Польщі, Словенії, Туреччини.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Форми участі:
- виступ з доповіддю та публікація матеріалів;
- дистанційна: онлайн-виступ з доповіддю;
- слухач;
- заочна участь: тільки публікація статті;
- учасник конкурсу графічних робіт «Збережи energy».
Всі учасники отримують сертифікат учасника.
Місце проведення конференції: Київський національний університет технологій та дизайну, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, м. Київ, Україна, 01011.
Детальна інформація про захід, форми участі та реєстрацію міститься в прикріпленому файлі та опублікована на офіційному сайті конференції http://energy.knutd.com.ua
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/HznApweYAr6iGGPf8

З 24 жовтня до 28 листопада 2023 р. ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» проводить курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Інновації як нові перспективи сталого розвитку економіки держави».
Вебінари проводитимуться онлайн у системі http://webinar.ukrintei.ua/
Реєстрація відкрита до 19.00 22 жовтня 2023 р. за посиланням: http://surl.li/limuf
Вартість повного курсу – 480 грн. (20 акад. год.), електронний сертифікат учасника включено.
Реквізити для оплати та інша інформація – в доданому інформаційному листі.

Вкладення:
Скачати цей файл (vebinar_kurs_2023.pdf)Курс вебінарів 2023р.253 Кб