Запрошуємо вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Інновації у сучасному агропромисловому виробництві», яка пройде 21-22 вересня 2023 р. в м. Одеса.
З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися у прикріплених файлах.

Запрошуємо вас до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції до 30-річчя Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» «Інноваційні дослідження та перспективи розвитку науки і техніки у XXI столітті», яка відбудеться 19 жовтня 2023 року (м. Рівне, Україна).
Координати організаційного комітету:
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», вул. Степана Дем’янчука, 4, м. Рівне, 33000, +380687689799 (Яроменко Оксана Володимирівна), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному буклеті.

Запрошуємо вас 25 та 26 травня 2023 року взяти участь у роботі XIII Міжнародної науково-практичної конференції «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем», яка відбудеться на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».
Нагадуємо, що до 22 травня (включно) ми приймаємо тези доповіді. У випадку, якщо критично не встигаєте, повідомляйте нас, будь ласка. Обопільно ми знайдемо оптимальне рішення.
Оргкомітетом конференції організовано співпрацю з науковим журналом «Journal of Engineering Sciences». Деталі за посиланням: https://conference-chernihiv-polytechnik.com/publikatsiya-v-scopus/
На сайті конференції www.conference-chernihiv-polytechnik.com ви зможете дізнатись більш повну інформацію стосовно організації конференції, особливостей її проведення, а також іншу важливу інформацію.
Приклад оформлення тез доповіді можна скачати з сайту конференції www.conference-chernihiv-polytechnik.com/publikatsiya-tez/
Інформаційний лист-запрошення з більш детальною інформацією про конференцію можна скачати за посиланням: https://conference-chernihiv-polytechnik.com/wp-content/uploads/2023/03/KZYATPS-2023.pdf

Запрошуємо взяти участь у XX Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації», яка відбудеться 19 травня 2023 року у Західноукраїнському національному університеті (м. Тернопіль).
Участь у конференції безкоштовна.
Тематичні напрями роботи конференції:
Секція 1. Світова економіка в XXI столітті: трансформація геополітичних інтересів, геоекономічні стратегії та проблеми наднаціонального регулювання.
Секція 2. Формування ефективної моделі управління підприємствами.
Секція 3. Роль фінансів в економічному зростанні: функціональна детермінованість та моделі розвитку.
Секція 4. Цифрова економіка як сучасний виклик зміни цінностей та орієнтирів.
Секція 5. Міжнародні стандарти та проблеми уніфікації обліку, аналізу і аудиту.
Секція 6. Інновації юридичної та соціальної наук в євроінтеграційному просторі.
Організатор: Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Західноукраїнського національного університету.
Умови участі в конференції представлені в інформаційному листі.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Перспективи популяризації історичної спадщини та культурного туризму в Україні: досвід європейських країн», яка відбудеться 11-12 травня 2023 року в м. Львів, та (або) студентському конкурсі наукових робіт «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна – Європа».
Конференція та конкурс організовуються у межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet «European experience in the promotion of heritage and cultural tourism» (EEPHCT).
Детальна інформація у прикріплених інформаційних листах або за посиланням: https://lpnu.ua/eephct/konferentsii.

 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI Міжнародної конференції молодих учених «Харківський природничий форум», яка відбудеться 18-19 травня 2023 року на базі факультету природничої, спеціальної і здоров’язбережувальної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній конференції ISCMEE 2023, яка буде проведена Yaşar University (Turkey), Institute for Research in Circular Economy and Environment «Ernest Lupan» (IRCEM) у партнерстві із University of Telecommunications and Post (Bulgaria) та Izmail State University of Humanities (Ukraine) 12 липня 2023 року.
Матеріали міжнародної конференції ISCMEE 2023 будуть опубліковані у видавництві «EDP Sciences» (Франція) у науковому виданні «E3S Web of Conferences journal» (eISSN: 2267-1242). Організатор конференції не несе відповідальності за індексацію статей в наукометричних базах Scopus та Web of Science Core Collection.
Конференція буде проведена дистанційно.
Представлення статті на конференції одним із авторів обов’язкове!
Дата подання: 10 червня 2023 року.
Обсяг статті: 10 сторінок.
Більш детальна інформація на офіційному сайті конференції: https://iscmee.eu-science.com

Запрошуємо вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми економіки, фінансів, обліку, менеджменту і права: теорія і практика», яка відбудеться 8 квітня 2023 року в м. Житомир, Україна.
Оголошення розміщено на офіційному сайті за адресою: http://www.economics.in.ua/2023/03/8-2023.html
Всі учасники конференції отримають:
1) сертифікат учасника із зазначенням загальної кількості академічних годин: 6 год (0,2 кредита ECTS) (сертифікат видається у разі необхідності);
2) програму конференції (у разі необхідності);
3) друкований збірник конференції (у разі необхідності);
4) електронний збірник конференції буде відправлено на електронну адресу учасника та розміщено на сайті Центру фінансово-економічних наукових досліджень за адресою: http://www.economics.in.ua;
5) розсилка та розміщення збірника конференції у бібліотеках України.
З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному буклеті.

Запрошуємо Вас взяти участь у II Міжнародній конференції аспірантів «Навколишнє середовище – рослина – тварина – продукт», яка відбудеться 19-20 квітня 2023 року у Люблінському природничому університеті, Польща.
Місця проведення:
19 квітня – Люблін, вул. Академіцька, 15, 20-400.
20 квітня – DUO SPA Hotel у Янові Любельському.
Форма проведення – змішана. Стаціонарна участь для місцевих аспірантів та участь онлайн для осіб, що перебувають за кордоном.
Детальніша інформація та умови участі в конференції – в доданих файлах.

Вкладення:
Скачати цей файл (Запрошення.pdf)Запрошення.pdf603 Кб
Скачати цей файл (Регламент.pdf)Регламент.pdf184 Кб

Запрошуємо вас взяти участь у II Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні питання землекористування та туризму в контексті сталого розвитку України», яка відбудеться 26 квітня 2023 року в онлайн-форматі. Детальна інформація – в інформаційному листі.

Вкладення:
Скачати цей файл (Інфо_конф_1677010634.pdf)Інформаційни лист111 Кб

Прикарпатський інститут імені Михайла Грушевського та ПрАТ ВНЗ «МАУП» запрошують вас взяти участь у роботі групи авторів з метою підготовки II частини колективної закордонної монографії на тему «Цифрові макротренди та технології XXI століття».
Монографію буде розміщено на сайті видавництва Oktan Print (Чехія) з присвоєнням міжнародного індексу ISBN та цифрового ідентифікатора DOI.
Термін надання авторами матеріалів – до 25 квітня 2023 р.
Розсилка авторам електронного примірника – з 15 травня 2023 р.
Детальніша інформація та вимоги до матеріалів монографії – у доданому файлі.

Вкладення:
Скачати цей файл (Моногр. інформ. лист.pdf)Моногр. інформ. лист.pdf551 Кб