Заплатинський Назар Богданович – старший викладач кафедри інформаційних технологій.

У 2018 р. закінчив факультет прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Системний аналіз».

З 2017 року – інженер-програміст із розробки програмного забезпечення в міжнародній компанії.

У 2019–2022 рр. – ментор на курсах програмування, де набув досвіду наставництва та допоміг випускникам реалізувати себе в ІТ-галузі.

Призначений на посаду старшого викладача кафедри інформаційних технологій у вересні 2023 року.

Читає курси лекцій з дисциплін: «Алгоритми та структури даних», «Об’єктно орієнтоване програмування», «Клієнт-серверне програмування», «Вебтехнології та вебдизайн».