Віталій Іванович Фіялковський – старший викладач кафедри інформаційних технологій.

У 2022 році закінчив Львівський національний університет природокористування за спеціальністю «Інформаційні системи та технології» та отримав кваліфікацію магістра.

У вересні 2023 року призначений на посаду старшого викладача кафедри інформаційних технологій.

Навчальна робота

Здійснює підготовку фахівців за спеціальностями: 126 «Інформаційні системи та технології», 174 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 122 «Комп’ютерні науки».

Веде лабораторно-практичні заняття з дисциплін: «Автоматизація технологічних процесів», «Комп’ютерно-інтегровані технології та автоматизація технологічних процесів в сільськогосподарському виробництві», «Інформаційні технології», «Вебтехнології та вебдизайн», «Електроніка та схемотехніка», «Основи інформаційних систем».