22 грудня 2016 року пройшло засідання Вченої ради Львівського національного аграрного університету, на якому відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Стрийського коледжу ЛНАУ. За результатами голосування директором Стрийського коледжу було обрано Ігоря Ярославовича Рінила.

Наказом ректора ЛНАУ академіка НААНУ В.В. Снітинського від 23 грудня 2016 року І.Я. Рінило призначений директором Стрийського коледжу ЛНАУ.

23 грудня Стрийський коледж відвідала делегація ЛНАУ на чолі з першим проректором ЛНАУ проф. В.М. Боярчуком, а також заступник міського голови Стрия І.М. Стецик. На зборах трудового колективу проф. Боярчук ознайомив працівників коледжу з текстом наказу і представив нового директора.