16–18 березня 2017 року в м. Києві відбулася восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017». Виставка відбулася за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України. На ній були представлені 785 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу. До роботи виставки долучився і Львівський національний аграрний університет.

Наш університет отримав наступні високі відзнаки: Диплом Гран-прі в номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Диплом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти. Почесною грамотою відзначений також ректор університету академік Володимир Васильович Снітинський за плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти.