8 квітня 2017 року у Львівському національному аграрному університеті відбувся VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Львівська рапсодія – 2017», який пройшов під патронатом ректора ЛНАУ, академіка НААНУ В.В. Снітинського. Фестиваль-конкурс організований Творчою спілкою «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» (м. Київ), президентом якої є заслужений діяч мистецтв України, лауреат мистецьких премій ім. А. Малишка, С. Гулака-Артемовського, І. Козловського, відомий поет-пісняр, музикант та диригент Віктор Герасимов.

Фестиваль об’єднав талановитих дітей та понад 30 творчих колективів, які показали високий рівень виконання у хореографічному, вокальному та музичному жанрах. Метою «Львівської рапсодії – 2017» було сприяння піднесенню ролі національного фактора у всіх творчих починаннях, поширенню української мови і мелосу у світі, вихованню патріотичної свідомості у підростаючого покоління, розвитку жанрів естради і цирку у руслі національної традиції, поєднаної з сучасністю. Конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі у складі: Віктора Герасимова, заслуженого діяча мистецтв України, президента творчої спілки «АДЕМ України»; Тараса Шіта, заслуженого діяча естрадного мистецтва України, голови Львівського обласного відділення творчої спілки «АДЕМ України»; Олега Гафтковича, заслуженого працівника культури України, головного режисера-постановника; Леоніда Дехтяренка, заслуженого діяча естрадного мистецтва України; Володимира Маліновського, медійного партнера фестивалю, президента громадського телебачення «Разом ТВ».

Програма фестивалю-конкурсу мистецтв об’єднала два заходи: конкурсне прослуховування та перегляд номерів колективів та учасників, гала-концерт та нагородження переможців, відзначення нагородами керівників. Велася пряма онлайн-трансляція фестивалю завдяки громадському телебаченню «Разом ТВ». https://www.youtube.com/watch?v=Dix7ekURI1Q

Мистецький захід став переконливим свідченням збереження і розвитку непересічної духовності українського народу, бо хліб насущний і хліб духовний завжди були важливими  складовими нашої держави.

Організатори та учасники VІІ Всеукраїнського фестиваль-конкурсу мистецтв «Львівська рапсодія – 2017» висловили щиру подяку ректору Львівського НАУ В. Снітинському за дієву допомогу в організації мистецького свята, а також відділу з організації виховної роботи студентів ЛНАУ та іншим підрозділам ЛНАУ, які допомогли провести фестиваль на високому професійному рівні; звукооператорам Роману Остапчуку та Олексію Качмару.