На землевпорядному факультеті ЛНАУ відкрито нову спеціальність «Туризм» з ліцензійним обсягом підготовки бакалаврів – 75 осіб.

З огляду на можливості працевлаштування та стрімкого кар’єрного зростання, високий рівень оплати праці, відкриття власного бізнесу, самоактуалізації та реалізації спеціальність «Туризм» – один з найбільш затребуваних на сьогодні напрямів підготовки фахівців. Підготовка спеціалістів з туризму в аграрному виші – це запорука створення туристичних дестинацій та успішного збалансованого розвитку регіонів, це зростання конкурентоспроможності вітчизняного туристичного продукту, збереження природи та культурно-історичних цінностей нашого народу. Це можливість отримати гарну освіту насамперед тим людям, які самі люблять подорожувати та відпочивати з комфортом, які мають традиційну українську рису – гостинність. Для цього університет подбав про кадрове, матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу. До викладання залучаються працівники, які мають наукові доробки в цій сфері та реалізують освітні програми за цим напрямком за кордоном; відкрито та оснащено три спеціалізовані науково-навчально-виробничі лабораторії (готель, кафе, туристична фірма); закуплено необхідну навчальну літературу та комп'ютерні програми; підписано угоди про проходження практики студентами на провідних вітчизняних (м. Львів, Львівська та Закарпатська обл.) та зарубіжних (Польща, Німеччина, Туреччина) підприємствах індустрії туризму.

До зустрічі в стінах ЛНАУ на землевпорядному факультеті, де двері для Вас завжди відкриті.