27 жовтня 2017 року ЛНАУ відвідала делегація у складі Ліліани Грицишин – члена правління  Тюрінгської агенції Європейських програм, та Георга Айзенгарта – керівника аграрної спілки Федеральної землі Тюрінгія в м. Больштадт.

Ректор університету Володимир Снітинський ознайомив гостей з історією розвитку нашого університету, зі структурою та здобутками ЛНАУ.

Сторони обговорили питання співпраці, серед найперспективніших напрямів яких є організація практичної підготовки студентів на підприємствах Німеччини. Ця підготовка буде складовою дуальної системи навчання у ЛНАУ. В ході зустрічі було визначено кроки подальшої співпраці, результатом якої буде розширення зв’язків з навчальними закладами та сільськогосподарськими підприємствами Федеративної Республіки Німеччини.