26-27 жовтня 2017 року в приміщенні стадіону «Арена Львів» та інших локаціях міста проходив XVІI Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Серед учасників були провідні українські та міжнародні експерти, а також іноземні делегації. У заході взяли участь: Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Міністр сільського господарства Латвійської Республіки Яніс Дуклавс, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу та багато інших. Делегацію від Львівського національного аграрного університету очолив ректор, академік НААНУ Володимир Снітинський. До участі долучилися представники економічного факультету ЛНАУ: професор кафедри права і підприємництва Юрій Губені, доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оксана Рубай, Любов Синявська, Руслана Содома, Галина Східницька, Мар’яна Богач, Галина Марків.

В рамках XVІI Міжнародного економічного форуму у Львові відбувалися панельні дискусії. Перший день форуму присвячено обговоренню сучасного стану реформ в Україні, конкурентних переваг нашої держави, а також можливості поширення європейського досвіду в українських реаліях. Пенсійна реформа, нова редакція Закону України «Про освіту», запровадження нових форм підтримки зовнішньоекономічної діяльності та вихід країни на ринок запозичень – все це впевнений рух на шляху до економічного зростання. Другий день форуму відзначився роботою шести тематичних панелей: агропромисловий розвиток, енергетична політика, міжнародні відносини, експорт, туризм та інфраструктура. Дискусії проходили в чотирьох різних локаціях. Практичним аспектом співпраці Львівської обласної державної адміністрації та Ощадного банку України стало підписання меморандуму про співпрацю в рамках проекту «Будуй своє», що збільшить доступність підприємців до банківського продукту.