26 листопада 2017 року у Львівському НАУ проходив VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Золотий перетин Львова – 2017», організований асоціацією діячів естрадного мистецтва України, яку очолює президент творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч мистецтв України, віце-президент ВГО «Агентство охорони прав виконавців», віце-президент Міжнародного союзу діячів естрадного мистецтва В.В. Герасимов.

Цьогорічний VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс проходив під патронатом ректора Львівського НАУ, академіка НААНУ В.В. Снітинського.

Львівський НАУ гостинно прийняв понад тисячу учасників: більше 40 хореографічних, циркових, вокальних колективів та понад 15 вокалістів, читців.

Конкурсна програма та відзначення переможців проходили у першій половині дня. Оцінювало конкурсантів професійне журі у складі: голови журі,  заслуженого діяча мистецтв України, президента творчої спілки «АДЕМ України» Віктора Герасимова; заслуженого діяча естрадного мистецтва України, кандидата мистецтвознавства Руслани Калини; заслуженого діяча естрадного мистецтва України, голови Львівського обласного відділення творчої спілки «АДЕМ України» Тараса Шіта; заслуженого працівника культури України, головного режисера-постановника Олега Гафтковича; заслуженого діяча естрадного мистецтва України Леоніда Дехтяренка; президента громадського телебачення «Разом TV» Володимира Маліновського; керівника підрозділу з організації виховної роботи студентів університету О.В. Качмар.

Мистецький захід, що об’єднав талановиту молодь, став переконливим свідченням збереження і розвитку непересічної духовності українського народу, бо хліб насущний і хліб духовний завжди були важливими  складовими нашої держави. Вперше на цьому фестивалі виступали діти з обмеженими можливостями у вокальному та розмовному жанрах.

Організатори та учасники VІ Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу  «Золотий перетин Львова – 2017» висловили щиру подяку ректору Львівського НАУ В.В. Снітинському за дієву допомогу в організації фестивалю та високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва, а також керівнику підрозділу з організації виховної роботи студентів університету О.В. Качмар та усім студентам і працівникам, які допомогли провести фестиваль на високому професійному рівні.