28-30 листопада 2017 р. у Львові в приміщенні ВЦ «Південний-ЕКСПО» відбулася ІІ міжнародна агропромислова виставка Euro-AGRO, на якій свою продукцію представили понад 50 вітчизняних і зарубіжних підприємств та організацій агропромислового комплексу. Партнером виставки є Львівський національний аграрний університет, працівники якого взяли активну участь у всіх основних її заходах.

Експозиція нашого університету була однією з найпопулярніших. Розміщена на ній інформація про основні наукові розробки, надавані освітні послуги викликала великий інтерес у представників аграрного бізнесу. Непідробне захоплення відвідувачів викликали творчі колективи нашого університету, які виступили з концертом на відкритті виставки, взяли участь у низці інших її заходів.

30 листопада в рамках виставки відбувся День Львівського національного університету. Основною його подією стала конференція, роботу якої відкрив з презентацією доробку університету ректор академік Володимир Снітинський. На конференції вчені нашого університету представили наукову продукцію, адресовану різним категоріям сільськогосподарських виробників, сільським територіальним громадам.

За активну участь у роботі виставки грамотами відзначені працівники університету, серед яких – професори П.Д. Завірюха, Р.М. Курильців, А.В. Мазурак, доценти Б.І. Гулько, В.С. Борисюк, І.В. Дидів, С.В. Сиротюк, В.В. Шевчук, А.М. Тригуба, Г.В. Брик, Л.Б. Гнесь, ст. викл. Р.Б. Партика, керівник відділу з організації наукової роботи О.В. Качмар, художні колективи університету.