У стінах Львівського Будинку Праці в рамках соціального проекту «Живи та працюй в Україні» 13-14 грудня 2017 року тривав  29-й Ярмарок кар'єри, який відвідали понад 400 учнів з 14 загальноосвітніх шкіл м. Львова. На заході були присутні представники вищих навчальних закладів, серед яких – Львівський національний аграрний університет. Упродовж даного заходу учні шкіл мали можливість поспілкуватися з представниками навчальних закладів стосовно правильного вибору професії, а також пройти тестування на професійну спрямованість та відвідати профорієнтаційний семінар на тему: «Значення правильного вибору професій».

Доцент кафедри будівельних конструкцій  Роман Андрійович Шмиг, котрий представляв ЛНАУ, виступив зі зверненням до школярів: «Вас чекає важливий вибір – вибір вашої майбутньої професії. Навчання у Львівському національному аграрному університеті, одному з найпрестижніших університетів України, може стати для Вас, дорогі випускники, цікавою та неповторною дорогою до омріяного фаху. Для вас є п'ять факультетів: факультет агротехнологій і екології, економічний, механіки та енергетики, землевпорядний, а також факультет будівництва та архітектури. Якщо вас зацікавили наші спеціальності – приєднуйтесь до нашої університетської родини».

Ярмарок завершено, але нагадуємо, що фахівці служби зайнятості завжди готові сприяти охочим знайти роботу.