Беручи до уваги щораз більше зацікавлення та професійну необхідність, кафедра іноземних мов Львівського НАУ ініціювала зустріч із представниками британського видавництва «Pearson». Семінар відбувся 22 березня 2018 року у 9 ауд. корпусу землевпорядного факультету. Метою цієї зустрічі було  ознайомлення з умовами складання іспиту з англійської мови PTE (Pearson Test of English) для отримання міжнародного сертифікату рівня В2, який є однією із вимог для присвоєння вченого звання доцента та професора. Зустріч викликала інтерес у багатьох викладачів, які прийшли, щоб отримати бажану інформацію. І, дійсно, Ольга Ярська, яка є безпосереднім екзаменатором, зрозуміло пояснила усі вимоги до складання іспиту, його структуру, продемонструвала приклади завдань усіх чотирьох складових.

Сподіваємося, що отримана інформація стане корисною і допоможе усім зацікавленим у плануванні прогресу з вивчення англійської мови.

Більше інформації можна отримати на кафедрі іноземних мов.