12 квітня 2018 року ЛНАУ відвідала делегація представників Республіки Корея на чолі з послом цієї країни в Україні Лі Янг Гу. У складі делегації також був присутній почесний консул Республіки Корея у Львові Владислав Ртіщев, представники агроструктур та бізнесу, а також професор Йонг Хво Лі з національного університету Андонг. Загалом до нашого університету з візитом прибуло понад 20 представників республіки Корея.

Ректор університету Володимир Снітинський ознайомив гостей з історією розвитку нашого закладу та планами на майбутнє, а також запропонував напрями співпраці з університетом Андонг.
Обидві сторони погодилися розпочати співпрацю з підписання двосторонньої угоди, яка включатиме наукову складову, обмін студентами та викладачами, спільні публікації, участь у наукових заходах.