17 квітня 2018 року у Львівському професійному ліцеї харчових технологій відбулося засідання координаційної ради голів молодіжних профспілкових організацій Львівської обласної організації профспілки працівників АПК. Під час засідання було обговорено ряд важливих питань та заслухано звіт про роботу молодіжних організацій профспілки. Також було підведено підсумки обласного огляду-конкурсу молодіжних профорганізацій. За підсумками конкурсу перемогла Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Львівського національного аграрного університету та її голова – Олег Ярославович Андрушків.

Голова обласної організації профспілки АПК Михайло Іванович Тарнавський відзначив високий рівень роботи Первинної профспілкової організації  студентів та аспірантів ЛНАУ, яка бере участь у розв’язанні всіх проблем, що виникають у процесі роботи, старанно веде ділову документацію,  займається організацією різних культурних, мистецьких студентських заходів. Тож вітаємо Олега Ярославовича з високим результатом та бажаємо у подальшому творчих звершень, а профкому студентів та аспірантів – нових успіхів і досягнень .