29 квітня 2018 року у Львівському національному аграрному університеті відбувся восьмий Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Львівська рапсодія–2018», який пройшов під патронатом ректора ЛНАУ, академіка НААНУ В.В. Снітинського. Фестиваль-конкурс організований Творчою спілкою «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» (м. Київ), президентом якої є заслужений діяч мистецтв України, лауреат мистецьких премій ім. А. Малишка, С. Гулака-Артемовського, І. Козловського, відомий поет-пісняр, музикант та диригент Віктор Герасимов.

Фестиваль об’єднав талановитих дітей та понад 50 творчих колективів та учасників, які показали високий рівень виконання у хореографічному, вокальному та музичному жанрах. Метою фестивалю «Львівська рапсодія–2018» було сприяння піднесенню ролі національного фактору у всіх творчих починаннях, поширенню української мови і мелосу у світі, вихованню патріотичної свідомості у підростаючого покоління, розвитку жанрів естради і цирку у руслі національної традиції, поєднаної з сучасністю.

Конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі у складі: Віктора Герасимова, заслуженого діяча мистецтв України, президента творчої спілки «АДЕМ України»; Тараса Шіта, заслуженого діяча естрадного мистецтва України, голови Львівського обласного відділення творчої спілки «АДЕМ України»; Руслани Калини, заслуженого діяча естрадного мистецтва України, кандидата мистецтвознавства, викладача вокалу Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка; Олега Гафтковича, заслуженого працівника культури України, головного режисера-постановника; Оксани Качмар, керівника відділу з організації виховної роботи студентів ЛНАУ; Леоніда Дехтяренка, заслуженого діяча естрадного мистецтва України; Володимира Маліновського, медійного партнера фестивалю, президента громадського телебачення «Разом ТВ».

Програма фестивалю-конкурсу мистецтв об’єднала два заходи: конкурсне прослуховування та перегляд номерів колективів та учасників, гала-концерт та нагородження переможців, відзначення нагородами керівників. Завдяки громадському телебаченню «Разом ТВ» велася пряма оnline-трансляція фестивалю.

Вітаємо Лауреата І премії фестивалю «Львівська рапсодія – 2018» вокалістку Христину Зозулю, студентку економічного факультету Львівського НАУ, із заслуженою перемогою, а також Оксану Володимирівну Качмар – із присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

Організатори та учасники восьмого Всеукраїнського фестиваль-конкурсу мистецтв «Львівська рапсодія – 2018» висловили щиру подяку ректору Львівського НАУ В. Снітинському за батьківську турботу щодо духовного і естетичного розвою студентської юні України і учасників та лауреатів фестивалю, який вже вдруге проходив у ЛНАУ. Лауреати фестивалю добре знані на теренах України як талановиті виконавці у вокальному, хореографічному, інструментальному, розмовному жанрах завдяки звучанню в ефірі ТБ і радіо, виступах на численних концертах, зокрема перед учасниками АТО. Голова журі Віктор Гересимов особисто подякував ректору та відділу з організації виховної роботи студентів ЛНАУ, іншим підрозділам ЛНАУ, звукооператору Олексію Качмару, які допомогли провести фестиваль на високому професійному рівні.

Мистецький захід став переконливим свідченням збереження і розвитку непересічної духовності українського народу, бо хліб насущний і хліб духовний завжди були важливими  складовими нашої держави.