31 березня 2015 року у ЛНАУ пройшла зустріч ректорату університету із польськими колегами – представниками Державної вищої технічно-економічної школи ім. о. Броніслава Маркевича у м. Ярославі  (Польща). Зустріч проводили ректор Львівського НАУ, академік НААНУ В.В. Снітинський, ректор Державної вищої технічно-економічної школи ім. о. Броніслава Маркевича, професор Вацлав Вежбєнєц та директор Інституту технічної інженерії Державної вищої технічно-економічної школи ім. о. Броніслава Маркевича, доктор Дорота Дейняк.

У результаті зустрічі було укладено та підписано договір про співпрацю Львівського НАУ із Державною вищою технічно-економічною школою ім. о. Броніслава Маркевича, який охоплював науково-педагогічну та виховну діяльність навчальних закладів, стажування викладачів, обмін студентами, культурну співпрацю.