Цьогорічний Молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо – 2018» традиційно проходив у відпочинковому осередку «Верещиця» Яворівського національного природного парку.

29 вересня Яворівщина радо зустріла десять нових команд із різних навчальних закладів Львова і області. Різноманіття талантів – ось що найбільше запам’яталось. Одні вражали акторською майстерністю, художніми вміннями, інші – вокальними здібностями, спортивною витримкою, та всі виступи були об’єднані туристичною тематикою і щирою українською піснею.

Організація фестивалю тішила дрібницями: для кожної команди виділили окремі альтанки, сцену прикрашали розмальовані гарбузи, які, як і павутинка, символізують останнє тепло бабиного літа перед холодною порою року. Незважаючи на прохолодний вітер, нас гріла атмосфера свята, теплий прийом господарів, а також розпалена ватра, біля якої кожна з команд могла похизуватись знанням українських пісень.

Львівський національний аграрний університет представила команда «Агростар» у складі Миколи Петричка, Назарія Гриника, Олександра Котяя (факультет агротехнологій і екології) Христини Пустовит (землевпорядний факультет), Назарія Громика, Андрія Котишина (економічний факультет), Марії Мандзак (керівник групи). Своєю творчістю, організованістю, цікавими постановками пісень наша команда вразила вимогливе журі, а у номінації «Краще виконання авторської пісні» (автори пісні Назарій Громик та Андрій Котишин) отримала перемогу. «Парубком Розточчя» став улюбленець глядачів – Микола Петричко.

Висловлюємо щиру подяку організаторам Молодіжного фестивалю  української туристичної пісні «Бабине літо – 2018» та Яворівському національному природному парку за чудовий захід, присвячений Всесвітньому дню туризму.

Молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо – 2018» залишив у душі та пам’яті кожного учасника незабутні спогади, радість перемоги в одній із номінацій і, звичайно, нові знайомства – як з авторитетними членами журі, так і з однолітками.