Уже втретє 29 вересня 2018 року у Львівському НАУ проходив VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Золотий перетин Львова – 2018», організований асоціацією діячів естрадного мистецтва України, яку очолює президент творчої спілки «АДЕМ України», Заслужений діяч мистецтв України, віце-президент ВГО «Агентство охорони прав виконавців», віце-президент Міжнародного союзу діячів естрадного мистецтва В.В. Герасимов.

Цьогорічний VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс проходив під патронатом ректора Львівського НАУ, академіка НААНУ В.В. Снітинського.

У фестивалі взяли участь понад 30 хореографічних, вокальних, театральних колективів та окремих виконавців. Дуже творчо був представлений розмовний жанр, який охопив учасників із Чернівецької та Черкаської областей.

Виступи учасників оцінювало компетентне журі у складі: голови журі,  Заслуженого діяча мистецтв України, президента творчої спілки «АДЕМ України» Віктора Герасимова; Заслуженого діяча естрадного мистецтва України, кандидата мистецтвознавства Руслани Калини; Заслуженого діяча естрадного мистецтва України, голови Львівського обласного відділення творчої спілки «АДЕМ України» Тараса Шіта; Заслуженого працівника культури України, головного режисера-постановника Олега Гафтковича; Заслуженого діяча естрадного мистецтва України Леоніда Дехтяренка; медійного партнера фестивалю, президента громадського телебачення «Разом-ТВ» Володимира Маліновського, керівника підрозділу з організації виховної роботи студентів університету Оксани Качмар.

Незабутніми залишаться виступи переможців фестивалю – ансамблю народного танцю «Стрияночка» (м. Стрий Львівська область), народного дитячо-юнацького хореографічного ансамблю народного танцю «Полуничка» (м. Львів), вокального ансамблю «Древо» (м. Золочів Львівська область), вокалістів та читців РБК смт. Путила Чернівецької області.

Організатори та учасники VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Золотий перетин Львова – 2018» висловили щиру подяку ректору Львівського НАУ В.В. Снітинському за дієву допомогу в організації фестивалю та високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва, а також керівнику підрозділу з організації виховної роботи студентів університету О.В. Качмар та усім студентам і працівникам, які допомогли провести фестиваль на високому професійному рівні.