Дитинство – пора незабутніх вражень, яскравих та радісних, як сонячні зайчики. На жаль, у нашому суспільстві є діти, позбавлені батьківського піклування. Саме такими хлопчиками та дівчатками опікуються в Притулку для дітей служби у справах дітей Львівської ОДА, де для сиріт створені всі належні умови. Варто сказати, що персонал цього закладу – люди з великим серцем, які діляться з підопічними своїм теплом. Їм допомагають розфарбувати життя малюків у радісніші барви благодійники та спонсори, серед яких – і колектив ЛНАУ. І хоча забезпечення тут відмінне, однак малеча з радістю чекає на фрукти та солодощі. Адже саме цим дітям так хочеться уваги та тепла!
Чужих дітей не буває – так думають ті, хто робить цю гарну справу. Адже суспільству варто докладати всіх зусиль, щоб ці діти, з різних причин позбавлені батьківської опіки, попри все росли повноцінними українськими громадянами, зберігаючи в душі тільки радісні і приємні події свого дитинства.