Саме такими словами можна охарактеризувати діяльність Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації у 2018 році, бо, за словами першого заступник голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, 2018 рік для сільського господарства Львівщини  характеризується ефективною співпрацею між владою та представниками аграрної галузі, а для департаменту АПК – наполегливою та кропіткою працею всього колективу.

Так, в останній день січня 2019 року за підтримки музейно-культурного комплексу пивної історії «Львіварня» відбулася зустріч т.в.о. директора департаменту АПР Львівської ОДА Л.В. Гончаренко із виробниками сільськогосподарської продукції. Представники від Львівського національного аграрного університету також були учасниками вищезгаданого заходу. Серед запрошених були викладачі всіх факультетів університету, а саме:

декан економічного факультету Я.С. Янишин, доценти Г.В. Східницька, Г.В. Марків, Г.В. Брик, О.В. Сенюк, Б.В. Кректун, аспіранти О.Г. Березовецька, М.П. Лизак, І.В. Солтис, а також старший лаборант З.Р. Рижок.

Публічний звіт т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Л.В. Гончаренко за 2018 рік охоплював основні напрямки діяльності департаменту, серед яких фінансування програм підтримки, проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення, заходи зі збереження та відтворення родючості ґрунтів, проекти міжнародної технічної допомоги та секторальної підтримки, розвиток сільськогосподарської кооперації та сімейних молочних ферм, інвестиційні проекти галузі тощо.

У межах заходу також були визначені основні напрямки діяльності департаменту АПР ЛОДА на 2019 рік.

Подібні заходи є необхідною умовою функціонування окремих структурних підрозділів ЛОДА, оскільки є свідченням наближеності керівництва як до виробничого процесу у сільському господарстві, так і до проблем в аграрній сфері загалом.