26 лютого 2019 року відбулась Конференція трудового колективу ЛНАУ, на якій було розглянуто ряд поточних та стратегічних питань діяльності університету. Зокрема, було затверджено Колективний договір між адміністрацією ЛНАУ і профспілковим комітетом ЛНАУ на 2019–2021 роки. Варто відзначити, що затверджений Колективний договір був високо оцінений головою обласної організації профспілки працівників АПК Михайлом Івановичем Тарнавським та завідувачем відділу соціально-економічного захисту обласної організації профспілки працівників АПК Ростиславом Ярославовичем Мокловичем, які були присутніми на Конференції.

Також Конференцією трудового колективу було прийнято рішення щодо внесення змін до Правил внутрішнього трудового розпорядку ЛНАУ.

Важливим питанням порядку денного було затвердження складу Наглядової ради університету на виконання вимог ст. 37 Закону України «Про вищу освіту».

До Наглядової ради ЛНАУ увійшли:

1. Анатолій Антонович Биць – голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Бродівського району Львівської області;
  2. Михайло Васильович Гладій – перший віце-президент Національної академії аграрних наук України;
  3. Михайло Іванович Диба – віце-президент АТ «Індустріал банк»;
  4. Комар Петро Панасович – начальник Західної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»;
  5. Василь Григорович Кузько – директор Львівського обласного державного центру експертизи сортів рослин;
  6. Андрій Олександрович Линдюк – голова Маневицької РДА Волинської області;
  7. Дмитро Васильович Мороз – менеджер зі зв’язків з громадськістю ТзОВ «Continental Farmers Group»;
  8. Євгенія Володимирівна Онишко – директор ТзОВ «СФТ-Україна»;
  9. Юрій Ігорович Соловей – народний депутат Верховної ради України VIII скликання;
  10. Мирон Іванович Турчак – керівник апарату Стрийської районної ради Львівської області;
  11. Михайло Михайлович Хміль – народний депутат Верховної ради України VIII скликання.

Ще одним питанням порядку денного були довибори до Вченої ради університету. В результаті таємного голосування Конференція трудового колективу прийняла рішення щодо включення до складу Вченої ради таких осіб:

1. Петра Степановича Гнатіва (завідувача кафедри агрохімії та ґрунтознавства)
  2. Наталії Зіновіївни Огородник (завідувача кафедри тваринництва та кормовиробництва)
  3. Віталія Володимировича Бойка (завідувача кафедри менеджменту ім. проф. Є.Храпливого)
  4. Романа Михайловича Курильціва (завідувача кафедри землеустрою)
  5. Івана Степановича Керницького (завідувача кафедри машинобудування)
  6. Анатолія Миколайовича Тригуби (завідувача кафедри інформаційних систем та технологій)
  7. Наталії Михайлівни Гандз (студентки 2 курсу факультету агротехнологій і екології).