14 березня на базі Львівського національного аграрного університету відбувся навчальний семінар стосовно аналізу причин зростання днів тимчасової непрацездатності та розробки заходів щодо їх зменшення.

Організатором заходу виступило Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (Жовківське відділення). На зустрічі перед відповідальними особами університету виступили завідувач сектору матеріального забезпечення та страхових виплат Мар’яна Федорівна Гнатюк та головний спеціаліст бухгалтерських та фінансових витрат Надія Романівна Чебеняк.

Доповідачі семінару ретельно пояснили слухачам зміни в законодавстві України, правила реєстрації, оформлення та ведення документообігу, навели низку прикладів стосовно вирішення тих чи інших проблемних ситуацій, надали вичерпні відповіді на запитання.