Львівський національний аграрний університет, що є незмінним лідером аграрної освіти в Західному регіоні України, бере участь у VIII Міжнародній виставці «Вища освіта –2019», яка цими днями проходить у Львівському палаці мистецтв. Учні шкіл м. Львова та Львівської області, випускники коледжів та інші зацікавлені особи мають можливість 21-22 березня 2019р. ознайомитися з освітніми пропозиціями закладів вищої освіти Львова, Києва, Херсона, Одеси, Ужгорода та інших міст України. Широко представлені на виставці університети та вищі школи Польщі, Чехії, Угорщини.
Представники Львівського національного аграрного університету та екологічного коледжу ЛНАУ ознайомили потенційних абітурієнтів з умовами вступної кампанії 2019 року, конкурсними пропозиціями в розрізі спеціальностей, перевагами навчання у Львівському національному аграрному університеті та його структурних підрозділах.