21-22 березня в ЛНАУ з візитом перебували представники Університету наук і технологій (м. Бидгощ, Польща): Малгожата Ярошевська (Erasmus+ координатор, відділ міжнародних зв’язків) та професор Янош Мусял (замісник декана факультету з навчальної роботи).

З нашого боку у зустрічі взяли участь представники адміністрації університету та декани факультетів.

Між університетами попередньо була підписана угода в рамках програми Erasmus+ на 2019–2020 академічний рік. Ця угода передбачає участь викладачів у програмі академічної мобільності: читання лекцій викладачами ЛНАУ у польському університеті та польськими викладачами у ЛНАУ.

В ході візиту було також обговорено питання подвійних дипломів та дуальної форми навчання між факультетами механіки і енергетики та будівництва і архітектури ЛНАУ та польським університетом.

Обидві сторони задоволені результатами зустрічі та окреслили коло подальшої співпраці.