23 березня 2019 року у Львівському національному аграрному університеті відбувся V Всеукраїнський фестиваль народної та сучасної хореографії «Весняний первоцвіт». Метою фестивалю є популяризація української хореографії, українського сценічного костюма, виховання молоді, дітей через прищеплення любові до народного танцю, української культури, виховання естетичних смаків.

Організували фестиваль Львівське відділення Національної спілки хореографів України, Молодіжна організація «Майбутнє дітям» та Львівський національний аграрний університет. Цей творчий захід  проходив під патронатом ректора ЛНАУ, академіка НААНУ  В.В. Снітинського.

У  фестивалі взяли участь понад 40 хореографічних колективів.

Оцінювало конкурсантів професійне журі у складі: Тараса Холова – Заслуженого діяча естрадного мистецтва України, керівника хореографічного ансамблю танцю «Ценат», викладача хореографії Львівського коледжу культури і мистецтва; Володимира Городиського – Заслуженого артиста України, провідного спеціаліста хореографічного жанру Львівського  державного обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи; Оксани Качмар – Заслуженого діяча естрадного мистецтва України, керівника відділу з організації виховної роботи студентів; Валерія Бернацького – директора Молодіжної організації «Майбутнє дітям». Очолював журі  Заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, голова Львівського відділення Національної спілки хореографів України, художній керівник Народного ансамблю танцю «Первоцвіт» ЛНАУ Побєда Софійович Харісов.

Колективи відвідали музей С.Бандери, ознайомилися з університетом в рамках профорієнтаційної роботи.

Ми вітаємо переможців фестивалю-конкурсу і бажаємо розквіту юним талантам, творчих успіхів керівникам колективів.