У парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Дублянський» вмить, як змовились, розпустилися пуп’янки дерев різних сортів. Добре прийнялися саджанці плодових дерев, висаджені минулого року студентами ЛНАУ до ювілею ректора разом із кафедрою садівництва та овочівництва. Відтак ряди унікальних кленів, буків, верб, туй, ялівців, мигдалю та магнолій поповнилися найкращими сортовими яблунями, грушами, сливами та вишнями. Весело в ясно-зеленій травичці попротикалися мати-й-мачуха, фіалки, стокротки. А перед входом до головного корпусу пишною жовтою кулею зацвів кущ форзиції, замайоріли дбайливо висаджені братчики.
Період цвітіння дерев та кущів всього два-три тижні, тому студенти та викладачі ЛНАУ не втомлюються робити світлини у парку та поза його межами, щоб впіймати цю квітучу віхолу на свої гаджети та викласти її на сторінках соцмереж.
Гарного Вам весняного настрою!