10 травня 2019 року викладачі економічного факультету та факультету агротехнологій і екології за сприяння декана економічного факультету, в.о. професора Ярослава Степановича Янишина розпочали піврічне міжнародне стажування у Старопольській вищій школі у м. Кельце (Польща). Впродовж перших днів стажування викладачі ознайомилися з засадами функціонування європейського закладу вищої освіти, особливостями ведення навчального процесу, відвідали лекції з економічних дисциплін, а також самі читали лекції студентам Старопольської вищої школи щодо основних проблемних питань розвитку економіки та підвищення ефективності підприємницьких структур. Увагу польських студентів привернула презентація доцента кафедри економіки К.М. Руліцької щодо застосування сучасних методів економічної діагностики. Цікавими та змістовними були лекції доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування А.А. Верзуна про європейський досвід державної фінансової підтримки сільського господарства, доцента кафедри обліку і оподаткування А.М. Желєзняк про консолідовану фінансову звітність та асистента кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Р.Д. Федіва про торгівельні протиріччя у світовій економіці та їхній вплив на відносини між державами.

Усвідомлюючи, що міжнародне стажування є однією з можливостей розвинути свій науковий потенціал, налагодити нові ділові контакти та об’єднати інтелектуальні можливості для імплементації сучасних освітніх методів в Львівському національному аграрному університеті, викладачі економічного факультету та факультету агротехнологій і екології щиро вдячні декану економічного факультету, в.о. професора Ярославу Степановичу Янишину за організацію міжнародного стажування у Старопольській вищій щколі в Кельцах.