Кажуть, що на світі сонце найясніше.
Та всміхнеться мама – і стає світліше.
Кажуть, що без сонця не розквітнуть квіти.
А хіба без мами є щасливі діти?

В Україні кожної другої неділі травня вшановують матір. Тому студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» організували незабутнє свято для найдорожчих у світі людей – усіх матерів. Участь у такому заході взяли керівник підрозділу з організації виховної роботи Оксана Володимирівна Качмар та професорсько-викладацький склад економічного факультету.

Кожного, від немовляти і до глибокої старості, образ матері супроводжує через ціле життя. У неї добрі і ласкаві руки, найчутливіше серце, в якому ніколи не згасає любов, воно ніколи не залишається байдужим. Рідна мати і рідна Україна – два крила любові, два крила несуть українську душу через віки і не в’януть у вічному польоті, бо тримає їх на світі материнська любов.