5 вересня 2019 р. в рамках програми ЄС Еразмус+ в нашому університеті побувала керівник відділу міжнародних зв’язків Краківського сільськогосподарського університету п. Домініка Данкевич. На зустрічі з адміністрацією ЛНАУ були обговорені результати співпраці в рамках підписаного договору на 2018–2019 рр., а також перспективи для наших і польських викладачів, студентів та адміністрації в рамках майбутньої угоди.

Домініка Данкевич запропонувала подальшу співпрацю в програмі Еразмус+, а також спільну участь науковців обох університетів в програмах національного Народного Агентства, яке пропонує гранти на спільні наукові проєкти. Польська сторона запропонувала нашим викладачам долучитися до європейської програми Green Smart City, яка передбачає участь фахівців різних спеціальностей в розробці стратегій збалансованого розвитку міст.
Обидві сторони задоволені результатами зустрічі і готові до подальшої співпраці в рамках обговорених програм.