18 вересня 2019 року з ініціативи голови Наглядової ради ЛНАУ, академіка НААНУ Михайла Васильовича Гладія відбулося перше засідання, у якому взяли участь високоповажні члени Наглядової ради, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 357 від 14 березня 2019 року, а саме:

Михайло Васильович Гладій (голова Наглядової ради) – український політичний та державний діяч, перший віце-президент НААНУ, доктор економічних наук, професор, академік НААНУ;

Євгенія Володимирівна Онишко (секретар Наглядової ради) –директор ТзОВ «СФТ-Україна», член правління Європейської бізнес-асоціації, багаторазова переможниця конкурсів «Жінка-підприємець року» та «Інвестор року»;

Анатолій Антонович Биць – голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Бродівського району Львівської області;

Михайло Іванович Диба – віце-президент «Індустріал банку», кандидат економічних наук, доцент, заслужений економіст України, почесний працівник державної контрольно-ревізійної служби України;

Петро Панасович Комар – начальник Західної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», кандидат сільськогосподарських наук;

Василь Григорович Кузько – директор Львівського обласного державного центру експертизи сортів рослин, кандидат сільськогосподарських наук, почесний сортовипробувач України;

Дмитро Васильович Мороз – менеджер зі звязків з громадськістю ТзОВ «Continental Farmers Group», кандидат економічних наук;

Юрій Ігорович Соловей – кандидат економічних наук, голова правління Івано-Франківської обласної організації громадян «Громадський форум Івано-Франківська», народний депутат Верховної Ради України VIII скликання;

Мирон Іванович Турчак – керівник апарату Стрийської районної ради Львівської області, почесний землевпорядник України;

Михайло Михайлович Хміль – активний політичний та громадський діяч, доктор економіки (Український вільний університет у м. Мюнхені), народний депутат Верховної Ради України VIII скликання.

На засіданні було розглянуто Звіт про діяльність Львівського національного аграрного університету за 2018–2019 н.р., який представили перший проректор  В.М. Боярчук та проректор з наукової роботи І.Б. Яців.

Резюмувавши доповіді проректорів та виступ ректора ЛНАУ, академіка НААНУ В.В. Снітинського, члени Наглядової ради високо оцінили результати діяльності Львівського національного аграрного університету та визнали роботу університету задовільною. Зокрема, акцентували увагу на досягненнях університету у покращенні матеріально-технічної бази для підготовки фахівців, підвищенні науково-дослідницької діяльності працівників університету, забезпеченні якості освітнього процесу, а також значних результатах студентської наукової роботи.

Також Наглядова рада дала цінні рекомендації щодо розвитку ЛНАУ, а саме рекомендації щодо глибшого впровадження дуальної форми освіти для усунення розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом, запровадження консультаційно-дорадчих послуг для підприємців на комерційній основі, а також було надано пропозиції щодо активізації роботи з підготовки іноземних студентів.

На засіданні Наглядової ради також було затверджено Положення про Наглядову раду Львівського національного аграрного університету.