16–18 квітня 2015 року Львівський національний аграрний університет в черговий раз взяв участь в ХХVII Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2015».

Із щиросердечним привітанням з нагоди відкриття виставки до її організаторів та учасників звернувся Міністр освіти та науки України Сергій Квіт, який відзначив, що Євроінтеграція України в освітній та науковий простір передбачає поглиблення міжнародної співпраці у сфері вищої освіти, розширення участі вищих навчальних закладів України у міжнародних освітніх та наукових проектах, що дає поштовх активному застосуванню нових педагогічних технологій та розширенню міжнародної мобільності студентів та викладачів.

Також учасників привітали президент товариства «Знання України», президент Національної академії педагогічних наук України та академік НАН і НАПН України Василь Кремень, який відзначив, що освітня сфера є визначальною у підготовці молодої людини до життя і відіграє найбільше значення у формуванні світоглядних орієнтирів, здобуванні знань, адаптації до найближчого соціуму і глобального суспільства.

За значні здобутки в інтеграції вищої освіти до сучасних умов сільськогосподарського виробництва, а також  високі досягнення у сфері наукових досліджень  Львівському національному аграрному університету присвоєно почесне звання «Лідер вищої освіти України». Також в номінації «Компетентністний підхід в освітній діяльності вищої школи» Львівський національний аграрний університет нагороджений Гран-прі.