31 жовтня 2019 року ректор університету, академік НААНУ В.В. Снітинський провів нараду з директорами коледжів ЛНАУ з питань імплементації Закону України від 6 червня 2019 р. № 2745 – VII «Про фахову передвищу освіту».

В нараді взяли участь:

• Б.А. Костюк – директор Івано-Франківського коледжу;
  • М.В. Павлюк – директор Золочівського коледжу
  • Д.Ю. Боднарчук – директор Тлумацького коледжу;
  • О.М. Жельчик – директор Горохівського коледжу;
  • Н. Н. Сорочан – директор Чернівецького коледжу;
  • І. Я. Рінило – директор Стрийського коледжу;
  • О.Я. Микула – керівник навчального відділу ЛНАУ.

На нараді обговорено питання щодо набуття коледжами статусу закладу фахової передвищої освіти або статусу коледжу в системі вищої освіти, започаткування підготовки фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра, ліцензування освітньої діяльності на підготовку здобувачів фахової передвищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра.

На нараді обґрунтовано потребу координації та методичної допомоги з боку ЛНАУ при підготовці освітніх програм фахового молодшого бакалавра, приведення відомостей про кадрове забезпечення в Єдиній державній електронній базі з питань освіти відповідно до вимог Ліцензійних умов та інші питання вдосконалення освітнього процесу в коледжах університету.