12-14 листопада 2019 р. у Львові в приміщенні ВЦ «Південний-ЕКСПО» відбулася ІV міжнародна агропромислова виставка «Euro-AGRO–2019», учасниками якої були численні вітчизняні й зарубіжні підприємства та організації агропромислового комплексу. Партнером виставки є Львівський національний аграрний університет, працівники якого взяли активну участь у всіх основних її заходах.

Експозиція нашого університету була однією з найпопулярніших. Розміщена на ній інформація про основні наукові розробки, надавані освітні послуги викликала значний інтерес у представників аграрного бізнесу.

14 листопада в рамках виставки відбувся День Львівського національного аграрного університету. Основною його подією стала конференція «Вчені Львівського національного університету – виробництву». На конференції наукову продукцію, адресовану різним категоріям сільськогосподарських виробників, сільським територіальним громадам представили наші вчені – професори В.В. Лихочвор, П.Д. Завірюха, доценти Л.Б. Гнатишин, І.В. Дидів, Р.В. Кюнцлі, С.В. Сиротюк, В.В. Шевчук.

Партнерство нашого університету з організаторами виставки є традиційним. Воно сприяє налагодженню плідних зв’язків із агровиробниками, профільними органами виконавчої влади, громадськими організаціями.