17 лютого 2020 року з ініціативи ректора університету Володимира Васильовича Снітинського на базі Львівського національного аграрного університету для викладачів та працівників університету відбувся теоретико-практичний майстер-клас із надання першої невідкладної домедичної допомоги відповідно до стандартів та рекомендацій European resuscitation council guidelines 2015 та наказу Міністерства охорони здоров’я №398.

Майстер-клас провів фахівець-інструктор курсів першої невідкладної  домедичної допомоги «САВ» Орест Горчак.

Учасники семінару переглянули ряд цікавих відеоуроків, ознайомилися з рекомендаціями стосовно надання першої невідкладної допомоги у різних станах потерпілого, спробували свої навички при роботі з манекенами.

Окрема подяка керівнику курсів першої домедичної допомоги «САВ» Василю Кашубі за організацію навчання.