25 лютого 2020 року відбулося створення та перше засідання Комісії з організації університетських та суспільних заходів.
Ця комісія була створена з ініціативи та за підтримки ректора ЛНАУ, академіка НААНУ Володимира Васильовича Снітинського.
Метою створення Комісії є координація діяльності структурних підрозділів Львівського національного аграрного університету, що займаються реалізацією молодіжної політики, виховного процесу, студентської наукової роботи та активізації участі молоді у громадсько-суспільному житті Львівського національного аграрного університету.

До складу комісії увійшли:

1. Іван Тарасович Венгрин – заступник керівника відділу з організації виховної роботи студентів;

2. Ігор Васильович Вовк – завідувач кафедри фізичного виховання;

3. Богдан Богданович Гнатів – голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ЛНАУ;

4. Юрій Володимирович Дубневич – завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Є. Храпливого;

5. Антоніна Василівна Ковалів – провідний фахівець інформаційного відділу;

6. Владислав Русланович Ковальов – голова студентської самоврядної організації «Основа»;

7. Анжела Михайлівна Куза – керівник відділу з організації виховної роботи студентів;

8. Ірина Михайлівна Федів – головний учений секретар;

9. Ірина Володимирівна Фостяк – керівник інформаційного відділу;

10. Роман Андрійович Шмиг – голова первинної профспілкової організації працівників ЛНАУ;

11. Тарас Григорович Щур – викладач кафедри експлуатації та технічного сервісу машин.

Було введено в дію Положення про порядок діяльності Комісії з організації університетських та суспільних заходів.

Головою Комісії одноголосно було обрано Юрія Володимировича Дубневича, заступником голови комісії – Романа Андрійовича Шмига, секретарем – Антоніну Василівну Ковалів.

Володимир Васильович Снітинський дав цінні рекомендації щодо подальшої діяльності Комісії та побажав успіхів у реалізації завдань та планів.

На засіданні було промоніторено визначні дати та події в житті ЛНАУ та України загалом, а також внесено пропозиції щодо проведення культурно-виховних, просвітницьких та інших заходів в університеті на березень.