11 березня 2020 року у Львівському національному аграрному університеті відбулися Шевченківські читання з нагоди 206-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.

У заході  взяли участь представники ради ЛНАУ з організації університетських та суспільних заходів, зокрема керівник інформаційного відділу Ірина Фостяк, головний учений секретар Ірина Федів, заступник керівника відділу з організації виховної роботи студентів Іван Венгрин, завідувач музею Степана Бандери Антоніна Ковалів, завідувач кафедри фізичного виховання Ігор Вовк, викладач кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Тарас Щур, заступники деканів з виховної роботи Олександра Костишин, Оксана Скаб, Ігор Баран, голова Студентської самоврядної організації «Основа» Владислав Ковальов, голова Первинної профспілкової організації студентів Богдан Гнатів та учасники читань від усіх факультетів університету.

Розпочала захід керівник відділу з організації виховної роботи студентів Анжела Куза доповіддю «Тарас Шевченко та національна ідентичність». З любов’ю до рідного слова Шевченкову поезію декламували Роксолана Ванько (гр. Тур-21), Мар’яна Семко (гр. Оп-11), Ірина Мандрик (гр. Фін-11), Марія Заплатинська (гр. Оп-11), Олександр Патроник (гр. Ек-11), Олег Лошковський (гр. Еко-31), Вікторія Старша (гр. Арх-11), Богдан Конопацький (гр. Буд-31), Володимир Євчій (гр. Маш-11) та Катерина Гудзь (гр. Еко-31). Прозвучали уривки з поем «Марія», «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм…», «Катерина», поезії «Молитва», «Заповіт», «Ой три шляхи широкії…», «Розрита могила» та інші.

На завершення студенти пригадали заповіти Тараса Шевченка, які донині залишаються актуальними, і серед  яких – один із найважливіших:

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,